Autorka seriálu Sex v meste žije v úžasnom vidieckom domčeku. Paradox?

Seriál Sex v meste a jeho štyri hlavné postavy, priateľky Carrie, Miranda, Samantha a Charlotte si získali srdcia fanúšikov po celom svete. Svojim nespútaným životom v nikdy nespiacom New Yorku inšpirovali mnohých aby sa tam presťahovali, no autorka seriálu si paradoxne prišla na svoje na pokojnom vidieku.

18fotiek
Autorka seriálu, ktorý oslavuje ruch veľkomesta našla svoje ideálne bývanie práve v jeho kontraste. Býva v krásnej vidieckej vile vo viktoriánskom štýle. Autor: 6sqft.com/alchetron.com

Autorka Candace Bushnell, už takmer kultového seriálu Sex v meste sprevádza životom mladú, krásnu a ambicióznu Carrie Bradshaw, pričom láka davy presťahovať sa na rušný Manhattan. Vtipným paradoxom však je, že ona sama našla svoj život v tichu vidieka a krásnom historickom, viktoriánskom dome.

Prečítajte si aj o dome, v ktorom vyrastal spevák Sting 

Dom sa nachádza v Roxbury, štáte Connecticut a ako sama autorka povedala, je milovníčkou starých budov a práve táto jej pred niekoľkými rokmi natoľko učarovala, že ju musela kúpiť. Z dom približne z roku 1830 zaplatila viac ako 660 tisíc dolárov napriek tomu, že si ich v tej dobe nemohla dovoliť minúť, no neodolala. Je isté, že dom stojaci na pozemku tri akre, ktorý má vlastný jablkový sad, čarovnú hospodársku budovu, veľký bazén s morskou vodou a pri ňom stojaci útulný hosťovský domček, by nepresvedčil len málokoho.

Niekoľko slávnych kníh o Carrie Bradshaw vzniklo práve v tomto dome, ktorý si svoju hodnotu zachoval vo farebnej spoločenskej zóne, bridlicových podlahách, pôvodných lištách, pastelových farbách stien či kozuboch a prevládajúcim materiálom – drevom. Pozrite sa sami, ako to u Candance Bushnell vyzerá.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Autorka seriálu Sex v meste žije v úžasnom vidieckom domčeku. Paradox?
ma/ipeknebyvanie.sk