Biela, biela a ešte raz biela: Apartmánový byt Gwyneth Paltrow v New Yorku

Po tom, ako sa nedávno slávna herečka Gwyneth Paltrow podelila s verejnosťou o dve jej úžasné rezidencie, ktoré kúpila v Santa Barbare, dovolila nakuknúť aj do jej najnovšieho projektu, bytu v New Yorku.

9fotiek
Herečka Gwyneth Paltrow sa na svojej webstránke pochválila s novým apartmánovým bytom v Tribeca residence v New Yorku. Autor: goop.com/Profimedia

Herečka sa s prvými fotografiami prepracovaných detailov svojho apartmánového bytu podelila na svojej webovej stránke goop, ktorú vedie od roku 2008 a nájdete tam niekoľko užitočných rád o cestovaní, nakupovaní, dokonca aj recepty. Byt sa nachádza v tzv. Tribeca residence a Paltrow na celkovom dizajne spolupracovala so spoločnosťou Roman and Williams, ktorá pre ňu pracovala aj na vytvorení pop-up butiku v Chicagu a New Yorku.

Celkový dojem z bytu je aj napriek použitiu surových materiálov ako je kov alebo mramor, naozaj príjemný. Požiadavkou herečky bolo v čo najväčšej miere využívať svetlú paletu farieb so zameraním na rozdielne štruktúry povrchov. Aj napriek tomu, že sa dizajnéri tejto požiadavky držali, niektoré doplnky použili práve naopak v kontrastných farbách tak, aby ich nechali v interiéri vyniknúť.

Zaujímavým doplnkom je napríklad okrúhly stolík uprostred dlhej predsiene, ktorý má navodiť dojem starej anglickej klasiky alebo hojdačka v obývacej izbe pre deti, ktorá je vyrobená zo starých, antických dvier, doplnená surovo vyzerajúcimi reťazami a kontrastnými hodvábnym, jemnučko ružovým poťahom sedenia. A miestnosťou, ktorá sa rozhodne nezaobíde bez povšimnutia je aj kuchyňa. Tu sídli na kuchynskom ostrovčeku rozmerná doska z bieleho mramoru a špičkové kuchynské vybavenie so zrkadlovým odleskom.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
Biela, biela  a ešte raz biela: Apartmánový byt Gwyneth Paltrow v New YorkuBiela, biela  a ešte raz biela: Apartmánový byt Gwyneth Paltrow v New YorkuBiela, biela  a ešte raz biela: Apartmánový byt Gwyneth Paltrow v New YorkuBiela, biela  a ešte raz biela: Apartmánový byt Gwyneth Paltrow v New Yorku
 
9fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Biela, biela a ešte raz biela: Apartmánový byt Gwyneth Paltrow v New Yorku
ma/ipeknebyvanie.sk