Byt, ktorý herca ohúril natoľko, že ho kúpil drahšie - pozrite sa dovnútra

Držiteľ Zlatého glóbusa Alexander Skarsgård zaplatil za jednoizbový byt v New Yorku 2,3 milióna dolárov, o 300 tisíc viac ako stálo na pôvodnej cenovke.

7fotiek
Hviezdne bývanie švédskeho herca Autor: Compass

Keď ju miluješ, nie je čo riešiť - tvrdí reklamný slogan a podľa všetkého sa podobným pravidlom riadi aj štokholmský rodák Alexander Skarsgård. Príťažlivý herec na seba upozornil v komédii Zoolander, či postavou Tarzana alebo charizmatického, no násilníckeho manžela Nicole Kidmanovej v miniseriáli Big Little Lies (Veľké malé lži). Práve za poslednú spomínanú úlohu získal okrem Zlatého glóbusa niekoľko ďalších televíznych ocenení a jeho kariéra je teda zjavne na vzostupe. Možno aj preto si povedal, že pri bývaní, ktoré vás chytilo za srdce, sa na peniaze nepozerá.

A jednoizbový byt na štvrtom poschodí v newyorskom East Village rozhodne nie je stiesnený. Okrem impozantnej svetlej výšky zaujme krásnymi drevenými stropmi, mramorovým kozubom a nostalgicky pôsobiacimi tehlovými stenami.

Zaujalo vás bývanie známeho herca? Viac sa o ňom dočítate tu

 
Autor: iv
Fotogaléria
Byt, ktorý herca ohúril natoľko, že ho kúpil drahšie - pozrite sa dovnútraByt, ktorý herca ohúril natoľko, že ho kúpil drahšie - pozrite sa dovnútraByt, ktorý herca ohúril natoľko, že ho kúpil drahšie - pozrite sa dovnútraByt, ktorý herca ohúril natoľko, že ho kúpil drahšie - pozrite sa dovnútra
 
7fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Byt, ktorý herca ohúril natoľko, že ho kúpil drahšie - pozrite sa dovnútra
iv