Byt podľa predstáv Leonarda DiCapria ukrýva neskutočné eko vychytávky!

Pojem „eco-friendly“ na nás v súčasnosti vyskakuje spoza každého rohu. Aktivista a ochranca našej krásnej planéty, herec Leonardo DiCaprio ho ale povýšil na o čosi vyššiu úroveň.

11fotiek
To, že Leo berie ochranu planéty veľmi vážne sme vedeli už dávno, ale že si nechá vytvoriť byt s takýmito eko-friendly vlastnosťami, to sme netušili! Autor: Storypick/6sqft.com/TOWN/

Leonardo DiCaprio je vo vlnách realít veľká ryba. Každú chvíľku vám aj my, v našej sekcii Bývanie slávnych prinášame, čo kde kúpil, čo kde predal, čo kde stavia a podobne. Dnes sa zameriame na ďalší z jeho bytov, ktorý má ale vlastnosti, o ktorých sa nám, „obyčajným ľuďom“ ani nesnívalo. Čítajte ďalej.

Pojem eco-friendly má v preklade znamenať počínanie si, ktoré nijako neubližuje prírode či neznehodnocuje jej zdroje. Znamená to prevenciu znečisťovania ovzdušia, vody, pôdy. Tento byt, ktorého vlastníkom je DiCaprio, ale tento pojem vyzdvihuje na novú úroveň.

Prečítajte si aj o unikátnom eko rezorte herca, ktorý je vo výstavbe! 

Trojizbový apartmán sa nachádza v ekologicky založenej budove s ďalšími piatimi rezidenciami a pýši si luxusným zariadením s nevídanými vlastnosťami. Tak si predstavte, že sa tu nachádza špeciálny systém svietenia s cirkadiánnym rytmom (biorytmus človeka o trvaní 20 – 28 hodín), bio izolácia založená na číslach optimálneho tlmenia vonkajších zvukov, voda, ktorá tečie zo sprchy je napustená vitamínom C, zabudované potrubia pravidelne čistia ovzdušie bytu a napúšťajú ho aromaterapeutickými olejmi a špeciálne podlahy majú tiež podporovať správne držanie tela. Neskutočné!

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Byt podľa predstáv Leonarda DiCapria ukrýva neskutočné eko vychytávky!
ma/ipeknebyvanie.sk