Chceli by ste bývať ako nezabudnuteľná Audrey Hepburn? Postačí, ak sa vám na účte povaľuje pár miliónov

Anjelská tvárička a neopísateľný temperament sa stretli v tele hviezdy strieborného plátna, Audrey Hepburn, ktorá si podmanila davy. My sa dnes zblízka pozrieme na to, ako bývala.

15fotiek
Kráska zo strieborného plátna kedysi bývala v tomto dome. Ukrýva nejeden zaujímavý príbeh. Autor: elledecor.com/Dr. Macro

Narodila sa v Belgicku, pôsobila v Anglicku, zomrela vo Švajčiarsku, no podmanila si celý svet. Hviezda strieborného plátna, nezabudnuteľná Audrey Hepburn je odborníkmi považovaná dokonca za najlepšiu herečku všetkých čias aj napriek tomu, že sama o sebe skromne vyhlasovala, že hrať nevie. Najviac krehká kráska a múza módneho domu Givenchy zažiarila vo filmoch Raňajky u Tiffanyho, Prázdniny v Ríme, Šaráda či My Fair Lady.

Prečítajte si aj o kalifornskom hniezdočku slávnej Joan Collins

Prečítajte si aj o sídle dedičky slávnej šperkárskej firmy Swarovski

Po tom, ako svet nedávno obehli správy o vytvorení aukcie, kde sa bude dražiť osobná kolekcia vecí Audrey Hepburn (od oblečenia až po fotografie), dnes už vieme, že aj jeden z jej domovov hľadá nového majiteľa. Je ním krásne sídlo v Los Angeles, kde okrem Hepburn bývali aj hviezdy ako Eva Gabor, David Niven alebo Mia Farrow.

Krásny domov veľký 600 m2 má na svedomí architekt Paul Williams, ktorý ho vytvoril v roku 1938. Za veľkými bránami bývanie ukrýva dokopy šesť luxusných spální, 5,5 kúpeľne, tenisové kurty, hosťovský domček, viac ako aker veľkú záhradu s dokonalým trávnikom a hlavné je, že z každej strany dýcha starý Hollywood. Pozrite sa na tento skvost, ktorý je dnes na trhu za 14 miliónov dolárov, v našej FOTOGALÉRII.

 
Autor: Mária Ambrozová
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Chceli by ste bývať ako nezabudnuteľná Audrey Hepburn? Postačí, ak sa vám na účte povaľuje pár miliónov
Mária Ambrozová