Takto býva fešák Ricky Martin s čerstvým manželom a dvojičkami v Beverly Hills!

Snedý krásavec z Portorika, ktorý si svojou latino hudbou získal davy, si spokojne nažíva so svojím novomanželom. A že sa mu darí nielen v osobnom, ale aj pracovnom živote potvrdzuje jeho štýlové moderné bývanie.

17fotiek
Latino hviezda Ricky Martin sa nasťahoval späť do Beverly Hills, odkiaľ pred rokmi odišiel. Kúpil krásnu priestrannú vilu, ktorú si užíva so svojimi chlapcami - dvojičkami a manželom. Autor: latimes.com/accessatlanta.com

Ricky Martin je už akousi stálicou našich rádií a tanečnej latino hudby vôbec. Ak máte pocit, že sa zo šoubiznisu akosi vytratil, vôbec to tak nie je. V skutočnosti má na konte dokopy 10 štúdiových albumov, a nie je tomu tak dávno, čo bol tiež porotcom populárnej súťaže „The Voice“. Mestskú džungľu v New Yorku sa však pred časom rozhodol zameniť za niečo väčšie a pohodlnejšie - luxusnú vilu v Beverly Hills.

Prečítajte si aj o tom, kde strávil Deň Vďakyvzdania herec Brad Pitt 

Vila sa nachádza v oblasti, ktorú celebrity viac ako obľubujú. Okrem iných si ju obľúbila napríklad herečka Sandra Bullock. Rozloha samotného pozemku je viac ako 1000 m2 a vila prešla rekonštrukciou len nedávno. A ako to už pri takýchto luxusných domoch býva, ukrýva pár poriadnych vychytávok. Interiér zdobia vysoké klenuté stropy, krásne, na objednávku vyrobené posuvné drevené dvere a tiež profesionálne kuchynské vybavenie. Je tu tiež súkromná kinosála, komora pre 800 fliaš výberového vína, nekonečný bazén, niekoľko vonkajších posedení s úžasným výhľadom, garáž pre 9 áut alebo vlastné wellness centrum. Nech sa páči, nahliadnite.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Takto býva fešák Ricky Martin s čerstvým manželom a dvojičkami v Beverly Hills!
ma/ipeknebyvanie.sk