FOTO: Gýčová vila Mojsejovcov sa zmenila na nepoznanie!

Pamätáte si ešte gýčový barak neslávne slávnych Mojsejovcov? Dnes by ste ho nespoznali!

5fotiek
Tento gýč je už minulosť! Najznámejšia vila na Pereši sa zmenila na nepoznanie. Prešla rekonštrukciou od podlahy až po strop! Autor: http://plus7dni.pluska.sk/

Nedá sa zabudnúť na opulentný nábytok z drahých materiálov, veľa zlata, vzorov a motívov. Mojsejovská vila na Pereši, ktorá bola kedysi majetkom Braňa a Nory, a zároveň súčasťou bláznivej reality šou, je dnes vďaka zásahu jedného z jej aktérov zmenená na nepoznanie. Presvedčiť sa o tom môžete v galérii pod článkom.

František Kabrheľ alias Versače sa už dávnejšie pustil do jej rekonštrukcie a priznal, že práce bolo viac než dosť: „Z pôvodného zariadenia tu nie je absolútne nič. Ani kozub. Nie sú tam ani strážcovia či záhradník. Zmizla aj búdka na stráženie. Pribudli však bezpečnostné kamery. A hlavne to nie je vila Mojsejovcov, ale Františka Kabrheľa. Je to jasné?“ prezradil exkluzívne pre PLUS 7 DNÍ. Vila po roku 2010, kedy sa ju nepodarilo manželom predať za 700 000 eur, zostala chátrať a s ňou aj veľké záhrady.

Čo nový majiteľ s domom plánuje robiť ďalej, koľko ho stála rekonštrukcia a ako dnes vlastne vyzerá? To všetko a viac sa dočítate na stránkach PLUS 7 DNÍ.

 
Autor: Mária Ambrozová, Plus 7 dní
Fotogaléria
FOTO: Gýčová vila Mojsejovcov sa zmenila na nepoznanie!FOTO: Gýčová vila Mojsejovcov sa zmenila na nepoznanie!FOTO: Gýčová vila Mojsejovcov sa zmenila na nepoznanie!FOTO: Gýčová vila Mojsejovcov sa zmenila na nepoznanie!
 
5fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
FOTO: Gýčová vila Mojsejovcov sa zmenila na nepoznanie!
Mária Ambrozová
Plus 7 dní