Na návšteve u herečky Katky Jesenskej: Každý si s ňou musí vypiť!

Dokonalý mejkap, vyfúkané vlasy a štýlový outfit. Tak nás privítala Katka Jesenská na chalupe.

8fotiek
Herečka tvrdí, že rada varí a nevyhýba sa tomu ani počas relaxu na chalupe. Autor: Matej Kalina

Nikdy netreba dávať na prvý pohľad a platí to aj o Kataríne. Herečka známa z Telerána a zo Súdnej siene je síce krehká blondínka, ale dokáže sama narúbať drevo, pokosí trávu a keď to inak nejde, dá dokopy aj pokazenú kosačku.

„Našu chalupu milujem, strávila som tu detstvo. Pred pár rokmi mi ju rodičia prenechali, a tak som sa pustila do veľkej rekonštrukcie, ktorá už bola nevyhnutná. Na rad prišli nové okná, dala som vykopať studňu a urobili sme aj nové rozvody vody,“ vysvetľuje Katarína. Najväčšiu radosť však má z nového kozuba.

Prečítajte si aj o úžasnej rekonštrukcie viac ako 300 ročného domu na moderné bývanie 

Verná tradíciám

Herečka si myslí, že chalupa má ostať chalupou, a tomu prispôsobila zariadenie. Veľa vecí v domčeku má po rodičoch alebo starých rodičoch a sú to pre ňu nádherné spomienky.

„Zachovala som si aj našu rodinnú tradíciu, že každý, kto prekročí prah chalupy, si musí dať štamprlík,“ hovorí s úsmevom. Okrem toho blondínka zastáva bežné ženské práce a trávi čas aj za sporákom, čo oceňuje najmä jej synovia. Blízky vzťah k chalupárčeniu jej vnukol nápad na napísanie relácie Na chalupe, ktorú sama uvádza. S kamerou bude navštevovať rôzne celebrity, ktoré majú chaty, a radiť ľuďom, ako si vylepšiť svoje rekreačné sídla.

 
Autor: ŠARM/ Martina KORBAŠOVÁ
Fotogaléria
Na návšteve u herečky Katky Jesenskej: Každý si s ňou musí vypiť!Na návšteve u herečky Katky Jesenskej: Každý si s ňou musí vypiť!Na návšteve u herečky Katky Jesenskej: Každý si s ňou musí vypiť!Na návšteve u herečky Katky Jesenskej: Každý si s ňou musí vypiť!
 
8fotiek
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Na návšteve u herečky Katky Jesenskej: Každý si s ňou musí vypiť!
ŠARM/ Martina KORBAŠOVÁ