Monika Beňová vám ukáže najobľúbenejšie miesta svojej záhrady vystavanej podľa feng šuej

Poďte dnes s nami na návštevu ku europoslankyni, ktorej záhrada prešla rovnakou premenou ako ona sama. Exkluzívne ju ukázala pre týždenník Šarm.

5fotiek
Monika Beňová v exkluzívnom rozhovore pre Šarm ukázala svoju záhradu a prezradila, čo na nej miluje. Autor: Michal Šebeňa

Po ukončení dlhoročného vzťahu sa každý z partnerov so zmenami vyrovnáva po svojom. Veľakrát však príde túžba po obrovskej zmene a neraz sa jedná aj o rekonštrukciu bývania. Presne takto zahnala mraky aj europoslankyňa Monika Beňová, ktorá pôvodne túžila len po novom bazéne, no neskôr sa renovácia zvrhla na 8 mesiacov práce na dome i záhrade. A čomu domáca pani prepadla? Filozofii feng šuej, vďaka ktorej sa dnes vo svojom domove cíti kráľovsky. 

Johnny Depp predáva už v poradí štvrtý penthouse! Topí sa v dlhoch kvôli rozvodu?

VIDEO: Poďte na návštevu ku krásnej Cindy Crawford. Pozýva na slnečnú pláž v Malibu

Možno si myslíte, že vysoká politika nedovoľuje poslancom z času na čas vypnúť a vŕtať sa v zemi. To však nie je úplne pravda a ako priznáva sama Monika, pred tým, než sa vo Vrakuni objavili informácie o kontaminovanej podzemnej vode, pestovala reďkovky, uhorky, mrkvu, petržlen, kaleráb či jahody. Dnes jej v skleníku zostali už len paradajky, papriky a pár byliniek, ktoré polieva vodou z vodovodu. Okrem toho je záhrada plná zelene a kvitnúcich kvetov, nechýba veľká terasa a krásny bazén. A všetko má svoje pravidlá. 

Chcete sa dozvedieť ako sa na záhradu Moniky Beňovej dostala obrovská, viac ako tonu vážiaca mramorová skala a kto sa kúpe v jej bazéne?
To a omnoho viac sa dozviete v exkluzívnom rozhovore pre ŠARM.

 
Autor: Mária Ambrozová
Fotogaléria
Monika Beňová vám ukáže najobľúbenejšie miesta svojej záhrady vystavanej podľa feng šuejMonika Beňová vám ukáže najobľúbenejšie miesta svojej záhrady vystavanej podľa feng šuejMonika Beňová vám ukáže najobľúbenejšie miesta svojej záhrady vystavanej podľa feng šuejMonika Beňová vám ukáže najobľúbenejšie miesta svojej záhrady vystavanej podľa feng šuej
 
5fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Monika Beňová vám ukáže najobľúbenejšie miesta svojej záhrady vystavanej podľa feng šuej
Mária Ambrozová