Pozrite sa s nami, ako to vyzerá vo víkendovom dome Kardashianovcov!

To, že rodina známa vďaka vlastnej reality šou holduje luxusu už celý svet vie. Vlastnia niekoľko luxusných vozidiel a majú flotilu prepychových víl. Ani ich obľúbená dovolenková vila nezaostáva.

17fotiek
Okrem luxusných domov si hviezdy reality show, rodinka Kardashian môže dovoliť aj prepychovú dovolenku. O interiér ich obľúbenej destinácie v Mexiku sa postaral hviezdny dizajnér. Autor: luxuryretreats.com/dailymail.co.uk

Jeden škandál za druhým. Tak funguje svet rodu Kardashian. Či už je to únik erotického videa, nekonečné plastické operácie, najdrahšie narodeninové oslavy, priamy prenos pôrodu alebo otec, ktorý si zmenil pohlavie. To všetko sú príbehy, vďaka ktorým sa rodina deň čo deň objavuje na titulkoch svetových bulvárnych magazínov a… zarába. Okrem toho, že každá z piatich sestier vlastní najmenej jednu krásnu vilu, dnes sa pozrieme na ich dovolenkové hniezdočko.

Prečítajte si aj o domoch, v ktorých bývali svetové celebrity, ktoré opustili svet v roku 2016 

Úžasný interiérový dizajn vo vile Casa Armara v Mexiku, má na svedomí snáď najznámejšie meno dizajnéra hollywoodskych hviezd – Lawrence Bullard. Samotná nehnuteľnosť je umiestnená uprostred dažďového pralesa s výhľadom na priľahlú súkromnú pláž. Cena za jednu noc v tomto krásnom komplexe sa šplhá ku 35 000 dolárom za 12 prepychových izieb spolu s 13 kúpeľňami. Nesmie chýbať vybavenie ako 3D premietacia miestnosť, tri bazény alebo tenisové kurty. Pozrite sa, ako vyzerá interiér tohto tropického raja.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Pozrite sa s nami, ako to vyzerá vo víkendovom dome Kardashianovcov!
ma/ipeknebyvanie.sk