Skutočná panička z New Yorku predáva ďalší zo svojich luxusných bytov!

Hviezda reality show sa na trhu s realitami začala obracať. Na svojom konte má v poslednej dobe niekoľko podarených predajov i nákupov.

17fotiek
Autor: 6sqft.com/Glamour

Bethany Frankel je hviezdou reality show zvanej „Skutočné paničky z New Yorku“, kde (pre tých, čo o priebehu show netušia) sa riešia len nákupy, kozmetika, biznis, večierky a samozrejme poriadne škandály. Ambiciózna brunetka však vedie skutočne úspešnú firmu s vitamínovými doplnkami stravy a navyše sa pýši cenou People´s choice award ako najlepšia moderátorka talk show. Len v októbri sme písali o tom, ako hviezda predala krásny loft za jeden jediný deň a pustila sa na ďalší lov nehnuteľností, dnes predáva opäť.

Prečítajte si aj o tom, kde trávila speváčka Britney Spears tento rok Valentína

Loft, ktorý hviezda predáva dnes sa nachádza v luxusnej časti New Yorku zvanej SoHo a jeho trhová cena je 5,35 milióna dolárov. Jeho rozloha je viac než 220 m2, má dve spálne, dve a pol kúpeľne a interiér zdobia krásne drevené podlahy, vysoké stropy, špeciálny audio systém a väčšina nábytku je vstavaná tak, aby sa s centimetrami narábalo čo najšetrnejšie. Nechýbajú ani romantické, oblúkové okná, kozub či profesionálna kuchyňa s veľkým pracovným ostrovom a špajzou. Tento luxus však Frenkel podľa jej vlastných slov už nestačí. Po rozvode sa aj so svojou dcérou dostatočne „zrevitalizovali“ a hľadajú niečo väčšie.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Skutočná panička z New Yorku predáva ďalší zo svojich luxusných bytov!
ma/ipeknebyvanie.sk