Skutočná panička z New Yorku predáva ďalší zo svojich luxusných bytov!

Hviezda reality show sa na trhu s realitami začala obracať. Na svojom konte má v poslednej dobe niekoľko podarených predajov i nákupov.

17fotiek
Autor: 6sqft.com/Glamour

Bethany Frankel je hviezdou reality show zvanej „Skutočné paničky z New Yorku“, kde (pre tých, čo o priebehu show netušia) sa riešia len nákupy, kozmetika, biznis, večierky a samozrejme poriadne škandály. Ambiciózna brunetka však vedie skutočne úspešnú firmu s vitamínovými doplnkami stravy a navyše sa pýši cenou People´s choice award ako najlepšia moderátorka talk show. Len v októbri sme písali o tom, ako hviezda predala krásny loft za jeden jediný deň a pustila sa na ďalší lov nehnuteľností, dnes predáva opäť.

Prečítajte si aj o tom, kde trávila speváčka Britney Spears tento rok Valentína

Loft, ktorý hviezda predáva dnes sa nachádza v luxusnej časti New Yorku zvanej SoHo a jeho trhová cena je 5,35 milióna dolárov. Jeho rozloha je viac než 220 m2, má dve spálne, dve a pol kúpeľne a interiér zdobia krásne drevené podlahy, vysoké stropy, špeciálny audio systém a väčšina nábytku je vstavaná tak, aby sa s centimetrami narábalo čo najšetrnejšie. Nechýbajú ani romantické, oblúkové okná, kozub či profesionálna kuchyňa s veľkým pracovným ostrovom a špajzou. Tento luxus však Frenkel podľa jej vlastných slov už nestačí. Po rozvode sa aj so svojou dcérou dostatočne „zrevitalizovali“ a hľadajú niečo väčšie.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria


Najčítanejšie
 

Pekné Bývanie

 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
9fotiek

PRED a PO: Rekonštrukciou sa 2-izbák zmenil na nepoznanie

24.02.2016
10fotiek

Môj nový byt: Ako sa vám páči Jolanino zrekonštruované hniezdočko?

10.02.2016
9fotiek

1-izbový byt v hlavnom meste si manželia upravili podľa svojich predstáv

28.01.2016