Stane sa tento luxusný domček útočiskom hviezd? Pri takom výhľade by sme sa ani nečudovali!

Stane sa domček na pláži domovom pre herečku a komika?

O vzťahu herečky Scarlett Johansson, ktorá účinkovala v množstve rozličných filmov, napríklad v akčnej sérii Avengers, a komika Colina Josta sme sa dozvedeli len prednedávnom, ale zdá sa, že napriek tomu dvojici nerobí problém ani budovanie spoločnej budúcnosti. Najnovšie absolvovali prehliadku domu v Hamptons neďaleko New Yorku. Bude toto ich spoločný domov?

Dom má už teraz slávnu minulosť - obývalo ho viacero celebrít a momentálne sa jeho cena zastavila na takmer 8 miliónoch dolárov. Za tú cenu by celebritný pár dostal sídlo s piatimi spálňami (väčšina s rozprávkovým výhľadom na oceán), a medzi iným aj vlastný plážový domček. No čo poviete, nie je to pohoda, do ktorej sa oplatí investovať?

Podľa architecturaldigest.com

 
Autor: iv
Fotogaléria
Stane sa tento luxusný domček útočiskom hviezd? Pri takom výhľade by sme sa ani nečudovali!Stane sa tento luxusný domček útočiskom hviezd? Pri takom výhľade by sme sa ani nečudovali!Stane sa tento luxusný domček útočiskom hviezd? Pri takom výhľade by sme sa ani nečudovali!Stane sa tento luxusný domček útočiskom hviezd? Pri takom výhľade by sme sa ani nečudovali!
 
9fotiek
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Stane sa tento luxusný domček útočiskom hviezd? Pri takom výhľade by sme sa ani nečudovali!
iv