Štýlové bývanie mladej herečky má nového majiteľa. Pozrite sa naň zblízka!

Ashley Benson je známa zo seriálu Pretty little liars (Roztomilé mrchy) a aj keď ešte nemá ani 30, môže si dopriať luxus, po ktorom mnohí len snívajú.

20fotiek
Roztomilá mrcha Ashley Benson ponúkla svoju krásnu vilku na predaj len v januári a dnes už má nového majiteľa. Herečka si na účet pripísala takmer 2,7 milóna dolárov. Autor: latimes.com/Fashion & Style

>>> Pozrite si bývanie Ashley Benson zblízka v našej fotogalérii <<<

Herečka Ashley Benson sa preslávila vďaka seriálu Roztomilé mrchy, kde si zahrala Hannu Marino, no v kariére má slušne našliapnuté aj na dráhe modelingu. Pôvabná blondínka je tvárou jednej z kampaní módnej značky H&M a objavila sa na titulkách niekoľkých magazínov o zdraví či životnom štýle. Darí sa jej natoľko, že si mohla dovoliť poriadny luxus v bývaní, po ktorého predaji nedávno na jej účet pribudlo 2,65 milióna dolárov.

Prečítajte si aj o rozprávkovej vile speváčky Kelly Clarkson

Krásna vilka, ktorú si herečka kúpila už pre štyrmi rokmi sa ukrýva v luxusnej oblasti Hollywood Hills a nesie sa v európskom štýle. Dom pôvodne pochádza už z 30. rokov minulého storočia a jeho rozloha je takmer 300 m2. Tmavé drevené podlahy, vysoké stropy a biele steny dokonale ladia s dynamickými detailmi bývania, ktoré odráža svieži a mladícky štýl herečky. Dokopy sa tu nachádzajú tri spálne a 3,5 kúpeľne, veľká terasa priamo pri hlavnej spálni, bazén, vírivka a krásna, zeleňou preplnená záhrada. Pozrite sa sami.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Štýlové bývanie mladej herečky má nového majiteľa. Pozrite sa naň zblízka!
ma/ipeknebyvanie.sk