Súkromné krídlo Bieleho domu: Takto si nažívali Obamovci!

O najdôležitejšom dome Ameriky sme vám už čo to prezradili. Dnes sa zameriame na súkromné krídlo prezidentskej rodiny, čo vy na to?

12fotiek
Súkromné krídlo Bieleho domu má právo rodina prezidenta zariadiť podľa vlastných predstáv. Interiéroví dizajnéri sa zhodujú, že bývalá prvá dáma, Michele Obamová to zvládla na jednotku! Autor: Architectural Digest

Donald Trump sa už ako nový prezident Spojených štátov amerických začína aklimatizovať a presadzovať svoju politiku. Počas inauguračnej slávnosti dom opustili populárni Obamovci a sťahovacia služba mala len niekoľko hodín na to, aby všetky veci nového prezidenta presťahovala do jeho nového pôsobiska – Bieleho domu. Tu Je okrem množstva salónov a uvítacích miestností, pracovní a administratívnej časti budovy aj tá, ktorá patrí prezidentskej rodine. Počas funkčného obdobia Baracka Obamu si tu rodinka nažívala naozaj pohodlne.

Prečítajte si aj o tom, ako Donald Trump už stihol zmeniť Oválnu pracovňu! 

Legislatíva povoľuje rodine prezidenta využívať dve poschodia ako svoje súkromné bývanie a tiež ponúka budget 100 000 dolárov na potrebné úpravy, ktoré si vyžiadajú. Hovorí sa, že aj vďaka redizajnu Bieleho doma sa módnou ikonou 60. rokov stala prvá dáma Jackie O´Kennedy, no podľa odborníkov jej Michele Obamová poriadne konkuruje. Zariadenie bývania bývalého prezidenta ospevujú mnohí dizajnéri. Najmä vďaka premyslenému výberu pohodlného nábytku a tiež množstvu umeleckých diel, ktoré zdobili miestnosti. Uvidíme, ako si s možnosťou zariadiť nové bývanie poradí nová prvá dáma, Melania, ktorá je známa interiérovým dizajnom Trumpových nehnuteľností.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Súkromné krídlo Bieleho domu: Takto si nažívali Obamovci!
ma/ipeknebyvanie.sk