Na chalupe u Fedora Flašíka: Teší sa zo "zhumpľovaných" vecí!

Fedor Flašík (59) si na slovenské lazy priniesol aj kúsky, ktoré sú typické pre svetové metropoly.

10fotiek
Fedor Flašík priznal, že sa teší z vecí, na ktorých sa zub času prejavil viac ako na ňom. Autor: TV Joj, Silvia Slafkovská

Reklamného magnáta samota na Madačke očarila pred dvadsiatimi rokmi. Pôvodnú kamennú usadlosť prerobil na luxusné sídlo s vlastným wellnessom.

„Je to miesto, kde si môžem dovoliť všetko a oddychovať tak, ako chcem. Cítim sa tu dobre. Zistil som, že ešte aj mesiac tu inak svieti ako v Bratislave,“ vysvetľuje Fedor Flašík. „Na chalupe je čarovné to, že znesie všetko – aj umývačku riadu, aj goralský klobúk a fujaru,“ dodáva.

Z každého rožka troška

Tak ako v živote, ani pri zariaďovaní chalupy sa Fedor Flašík nedal oklieštiť zaužívanými pravidlami. Vyzdobil ju aj vecami, ktoré nie sú typické pre banskobystrický región.

„Nenarodili sme sa preto, aby sme žili tak, ako sa patrí, ale preto, aby sme boli šťastní a spokojní,“ prezrádza svoju životnú filozofiu. Preto na priestrannom pozemku nájdete napríklad mlyn, ktorý je typický pre Holandsko, alebo cikajúceho chlapca, ktorý je symbolom Bruselu. Napriek tomu, že oddychové sídlo je zariadené drahými kúskami, domáci pán sa nestresuje tým, aby bolo všetko tip-top. Vidno to aj na veciach, ktoré zdobia okolie domu.

„Nie som chalupár, ktorý príde a ide sa štyri dni zblázniť, aby bolo všetko ponatierané. Milujem zub času, ktorý sa nejakým spôsobom prejavil na nezmysloch, ktoré tu mám, ale aj na mne. Teší ma však to, že veci sú zhumpľovanejšie než ja, aj keď sú mladšie,“ vtipkuje manžel političky Moniky Flašíkovej-Beňovej.

 
Autor: ŠARM/ Martina KORBAŠOVÁ
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Na chalupe u Fedora Flašíka: Teší sa zo "zhumpľovaných" vecí!
ŠARM/ Martina KORBAŠOVÁ