FOTO + VIDEO: Moderátorka Ellen DeGeneres investovala 18,6 milióna $ do nového bývania. Takto to tam vyzerá

Ellen DeGeneres je známa svojou aktivitou na trhu s realitami. Spolu so svojou manželkou sa dnes môžu popýšiť novým prírastkom do rodiny.

11fotiek
Komička a moderátorka Ellen DeGeneres je na realitnom trhu známou postavičkou. Do nehnuteľností rada investuje, rekonštruuje a následne predáva. Bude jej novým projektom aj vilka na krásnej pláži poniže Santa Barbary? Uvidíme. Autor: People | HGTV/ Jim Bartsch/David Palermo

>>> VIDEO nájdete pod článkom <<<

Fanúšikovia si Ellen obľúbili najmä vďaka jej zmyslu pre humor, irónii, úprimnosti a kreativite. Ellen DeGeneres je dnes spolu so slávnou Oprah Winfrey na najvyššom rebríčku obľúbených moderátorov Ameriky vďaka svojej talkshow, kde okrem celebrít často zavítajú aj úplne obyčajní ľudia, ktorým nemalými darmi pravidelne pomáha. DeGeneres je tiež známa vďaka svojej aktivite v oblasti LGBT komunity a nebojácnosťou vo vyjadreniach ku politickej situácii doma i vo svete. Okrem toho sa vie poriadne obracať aj na trhu s realitami. Nedávno do jej portfólia pribudla ďalšia krásna vilka. 

Ellen DeGeneres s manželkou predávajú svoju luxusnú vilu v Santa Barbare. Pýtajú si 45 miliónov!

Moderátorka je známa svojimi investíciami, kedy nehnuteľnosť jednoducho kúpi, zrekonštruuje a následne predá. Či jedným z takýchto projektov bude aj táto vilka južne od Santa Barbary, to sa uvidí. Ellen s manželkou práve kúpili krásny plážový dom za celých 18,6 milióna dolárov. Dámy sa tešia z bývania veľkého 560 m2, kúska vlastnej pláže, tenisových kurtov, vlastného bazéna a presvetleného bývania z roku 1979. Dokopy sa tu nachádzajú štyri spálne, 4,5 kúpeľne, šatníky, pracovňa a otvorená spoločenská zóna. Viac si pozrite vo VIDEU.

Exmanželka Charlieho Sheena predáva domov so psím hotelom, vínnou pivnicou a lagúnou namiesto bazéna

Zdroj: vimeo.com

 
Autor: Mária Ambrozová
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
FOTO + VIDEO: Moderátorka Ellen DeGeneres investovala 18,6 milióna $ do nového bývania. Takto to tam vyzerá
Mária Ambrozová