Čarovanie s jedálenským stolom

04.06.2013
Dizajn a Dekor

Túžite po krásnej pohodlnej jedálni, ale priestorové možnosti vám ju nedovoľujú? Vyriešte svoj problém praktickým rozkladacím stolom.

6fotiek
Rozkladacích stolov je dnes na trhu veľké množstvo. Pozor si treba dávať na ich kvalitu. Autor: Profimedia

Pri zariaďovaní domácnosti rátame doslova každý milimeter a neraz pri snahe dotiahnuť svoje predstavy do reálneho stvárnenia ostávame sklamaní.

Do obývačky sa nezmestí vysnívaná sedačka, do spálne priestranná šatníková skriňa a do kuchyne jedálenský stôl, za ktorý bez problémov k nedeľnému obedu zasadne spoločne celá rodina?

Každý problém sa však dá vyriešiť. Niekedy treba poľaviť zo svojich očakávaní, inokedy stačí zapojiť fantáziu a nájsť náhradné riešenie. V prípade málo priestrannej kuchyne je skvelou alternatívou rozkladací stôl.

Nie je stôl ako stôl

Rozkladacích stolov je dnes na trhu veľké množstvo. Pozor si treba dávať na ich kvalitu, vyrobené by mali byť z pevných materiálov, pretože neustálym rozkladaním a skladaním sa materiál unavuje.

Dnešné stoly poskytujú aj netradičné vychtávky. Môže to byť napríklad jedálensky stôl, v ktorom je v strede vsadený špeciálny panel pozostávajúci z rôznych materiálov. Jedna časť je napríklad odolná voči vysokým teplotám, ďalšia poslúži ako lopárik na krájanie. Praktické, čo poviete?

Viac fotografií nájdete v galérii.

 
Autor: Veronika ROSPUTINSKÁ
Fotogaléria
Čarovanie s jedálenským stolomČarovanie s jedálenským stolomČarovanie s jedálenským stolomČarovanie s jedálenským stolom
 
6fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Čarovanie s jedálenským stolom
Veronika ROSPUTINSKÁ