Máte radi pizzu? Obal nevyhadzujte, pretvorte ho

30.04.2013
Dizajn a Dekor

Nápady, ako svoj byt doplnkami premeniť na jedinečné miesto, sú stále žiadané. Ak sa zaujímate o také, ktoré rodinný rozpočet zaťažia minimálne, určite čítajte ďalej.

8fotiek
Umenie sa dá vytvoriť aj z prázdnej krabice od pizze. Autor: Boredpanda.com

Okolo nás sa nachádza množstvo vecí, ktoré neuvedomelo vyhadzujeme, aj keď nám ešte môžu poslúžiť inak. S dávkou fantázie môže byť praktická aj prázdna krabica od pizze. Fotografie, ako z pizzového obalu vytvoriť bytový doplnok, uverejnil portál Boredpanda.com.

Umenie na stenu

Ak v sebe máte aspoň kúsok umeleckého cítenia, ale na štetec a maliarske plátno sa ešte necítite, vyskúšajte sa pohrať s obalom od pizze.

Kruhy

Nudí vás jednofarebná stena? Ak máte radi odvážnejšie a uletenejšie nápady, vyskúšajte si pomocou obalu od pizze na stenu nakresliť farebné kruhy. Jednoducho si ich vystrihnite, obkreslite na stenu a vyfarbite ľubovoľnou farbou.

Poznávame hodiny

Z pizzového obalu môžete vytvoriť aj pomôcku pre vašu ratolesť. Nechce sa jej učiť poznávať hodiny? Určite ju motivuje, keď si ich sami spolu vyrobíte a potom zavesíte v detskej izbe na stenu. Je to úplne jednoduché.

Zásuvky

Ak v pivnici potrebujete zopár zásuviek a nechce sa vám míňať peniaze, skúste si jednoduché vyrobiť z prázdnych obalov od pizze. Navyše vám nebude ľúto, keď sa v pivnici zašpinia alebo inak zničia.

 
Autor: pluska.sk
Fotogaléria
Máte radi pizzu? Obal nevyhadzujte, pretvorte hoMáte radi pizzu? Obal nevyhadzujte, pretvorte hoMáte radi pizzu? Obal nevyhadzujte, pretvorte hoMáte radi pizzu? Obal nevyhadzujte, pretvorte ho
 
8fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Máte radi pizzu? Obal nevyhadzujte, pretvorte ho
pluska.sk