Tri tipy, ako vdýchnuť nový život starým rámikom

22.07.2013
Dizajn a Dekor

Máte doma staré nepotrebné fotorámiky? Nevyhadzujte ich, kreatívne ich pretvorte!

4fotky
Pretvoriť niečo staré na nové nie je vôbec náročné. Autor: Sheknows.com

Portál Sheknows.com uverejnil príspevok o tom, ako kreatívne sa dá naložiť so starými, už nepoužívanými fotorámikmi. Inšpirujte sa s nami.

Kvety na stenu

Ideálnou dekoráciou najmä do exteriérov sú zaujímavo „zarámované“ živé kvety. Všetko, čo na tento projekt obnovy starého rámika potrebujete, bude kúsok farby, pár jednoduchých nástrojov a lepidlo.

Ombre art

Ombre je v súčasnosti veľmi populárnym účesom. Podstatou ombre je plynulý prechod farieb, od tmavých odtieňov k svetlým alebo pokojne aj naopak. Do starého rámika môžete naukladať rôzne malé predmety, ktoré predtým takýmto štýlom zamaľujete. Inšpirovať vás môžu napríklad takéto mince.

Servírovací tanier

Ak chcete svojmu rámiku vdýchnuť úplne nový život, skvelým nápadom je vyrobiť si z neho napríklad servírovací tanierik. Nejeden člen rodiny by sa potešil raňajkami do postele na tanieri, kde by ho čakala milá fotografia alebo obrázok. Aj keď to môže vyzerať zložito, potrebovať nebudete žiadne špeciálne náradie. Rukoväte zakúpite v ktoromkoľvek železiarstve za pár eur alebo pokojne využite aj nejaké zo starého nábytku. A tie jednoducho prilepíte na okraje rámika.

 
Autor: pluska.sk
Fotogaléria
Tri tipy, ako vdýchnuť nový život starým rámikomTri tipy, ako vdýchnuť nový život starým rámikomTri tipy, ako vdýchnuť nový život starým rámikom
 
4fotky
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Tri tipy, ako vdýchnuť nový život starým rámikom
pluska.sk