Najaktuálnejšie trendy bytovej módy

08.10.2013
Dizajn a Dekor

Podobne ako v obliekaní, aj bytová móda prináša každú sezónu nové trendy.

20fotiek
Túto jeseň sa nosí najmä bronz a zvieracie motívy. Autor: Archív firiem, F&F Home

S príchodom chladnejších dní nie je nevyhnutné vzdať sa obľúbených prvkov – postačí vhodne skombinovať, uskutočniť dlho plánovaný presun v rámci miestností či inšpirovať sa okolitou prírodou a tak trochu aj trendmi v bývaní.

Túto sezónu nič nepokazíte bohato zdobenými prikrývkami v sýtych odtieňoch, ultra jemnými materiálmi a syntetickými kožušinami s rôznymi vzormi a textúrami. Opulentné dekoračné textílie a iné štýlové kúsky zaručene dodajú domovu moderný a elegantný nádych.

Pohodlie nadovšetko

Túto sezónu je v popredí najmä domáce pohodlie, preto sa pozornosť sústredí na bytové textílie a štruktúry v obývacej izbe – dekoračné vankúše s rôznym povrchom a predložky zo syntetickej kožušiny.


Trendovou farbou jesene je bronzová.
Foto: F&F Home

Kľúčovou kombináciou pre bytové doplnky je spojenie jemných, neutrálnych odtieňov s výraznou, purpurovou farbou, čím sa v interiéri docieli žiarivý efekt. Ďalším z aktuálnych trendov je stále žiadaná zvieracia potlač, napríklad v podobe štýlovej prikrývky do spálne.

Trendovou farbou je túto jeseň bronzová, ktorá sa dopĺňa nenápadnou smotanovou či šedou, ale pre odvážnejších je k dispozícii aj výrazná kombinácia bronzovej s červenou či smaragdovou.

V tomto duchu sa vyrábajú doplnky nielen pre obývacie izby v podobe váz či dekoračných predmetov, ale aj základné úžitkové predmety do kúpeľní, napríklad stojany na mydlo či držiaky na zubné kefky.

Pozrite si v našej galérii výber z trendov bytovej módy, ktorú ponúkajú obchody.

 
Autor: ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Najaktuálnejšie trendy bytovej módy
ipeknebyvanie.sk