Najaktuálnejšie trendy bytovej módy

08.10.2013
Dizajn a Dekor

Podobne ako v obliekaní, aj bytová móda prináša každú sezónu nové trendy.

20fotiek
Túto jeseň sa nosí najmä bronz a zvieracie motívy. Autor: Archív firiem, F&F Home

S príchodom chladnejších dní nie je nevyhnutné vzdať sa obľúbených prvkov – postačí vhodne skombinovať, uskutočniť dlho plánovaný presun v rámci miestností či inšpirovať sa okolitou prírodou a tak trochu aj trendmi v bývaní.

Túto sezónu nič nepokazíte bohato zdobenými prikrývkami v sýtych odtieňoch, ultra jemnými materiálmi a syntetickými kožušinami s rôznymi vzormi a textúrami. Opulentné dekoračné textílie a iné štýlové kúsky zaručene dodajú domovu moderný a elegantný nádych.

Pohodlie nadovšetko

Túto sezónu je v popredí najmä domáce pohodlie, preto sa pozornosť sústredí na bytové textílie a štruktúry v obývacej izbe – dekoračné vankúše s rôznym povrchom a predložky zo syntetickej kožušiny.


Trendovou farbou jesene je bronzová.
Foto: F&F Home

Kľúčovou kombináciou pre bytové doplnky je spojenie jemných, neutrálnych odtieňov s výraznou, purpurovou farbou, čím sa v interiéri docieli žiarivý efekt. Ďalším z aktuálnych trendov je stále žiadaná zvieracia potlač, napríklad v podobe štýlovej prikrývky do spálne.

Trendovou farbou je túto jeseň bronzová, ktorá sa dopĺňa nenápadnou smotanovou či šedou, ale pre odvážnejších je k dispozícii aj výrazná kombinácia bronzovej s červenou či smaragdovou.

V tomto duchu sa vyrábajú doplnky nielen pre obývacie izby v podobe váz či dekoračných predmetov, ale aj základné úžitkové predmety do kúpeľní, napríklad stojany na mydlo či držiaky na zubné kefky.

Pozrite si v našej galérii výber z trendov bytovej módy, ktorú ponúkajú obchody.

 
Autor: ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria


Najčítanejšie
 

Pekné Bývanie

 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
9fotiek

PRED a PO: Rekonštrukciou sa 2-izbák zmenil na nepoznanie

24.02.2016
10fotiek

Môj nový byt: Ako sa vám páči Jolanino zrekonštruované hniezdočko?

10.02.2016
9fotiek

1-izbový byt v hlavnom meste si manželia upravili podľa svojich predstáv

28.01.2016