Tchibo – dokonalé raňajky vo veľkonočnom štýle

19.02.2013
Dizajn a Dekor

Čo môže byť krajšie, ako pestré raňajky na Veľkú noc s Vašimi najbližšími? Preto Vám Tchibo teraz prináša skvelé jarné nápady na farebné stolové dekorácie, riad z kvalitného porcelánu, kávové doplnky a mnoho ďalšieho. Všetko pre Vaše jedinečné veľkonočné raňajky.

7fotiek
Vychutnajte si Veľkú noc hneď od rána! Autor: PR Článok

Vychutnajte si Veľkú noc hneď od rána!

Teraz navyše v e-shope Tchibo prebieha akcia! Kúpte si 1 kg zrnkovej kávy a získate 15 % zľavu na všetko, aj na nábytok! Akcia platí len do 26.2.2013.

Tchibo už dávno nie je iba káva, ale množstvo unikátnych výrobkov, ktoré inde nekúpite. Každú stredu môžete objaviť na www.tchibo.sk novú kolekciu, nový svet Tchibo.

Objednávanie je jednoduché a intuitívne. Navyše výrobky môžete vrátiť bez udania dôvodu až do 30-ich dní od doručenia! Treba si však dať pozor, všetky výrobky sú dostupné len do vypredania zásob a mnohé sú v ponuke len v limitovaných množstvách.

Váhať sa určite neoplatí. E-shop Tchibo, to je bezpečné a pohodlné nakupovanie a stovky spokojných zákazníkov každý týždeň. Pozrite si najnovšiu kolekciu, je to zábava.

 
Autor: PR Článok
Fotogaléria
Tchibo – dokonalé raňajky vo veľkonočnom štýleTchibo – dokonalé raňajky vo veľkonočnom štýleTchibo – dokonalé raňajky vo veľkonočnom štýleTchibo – dokonalé raňajky vo veľkonočnom štýle
 
7fotiek
FocusMedia
Čítajte tiež
 
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Tchibo – dokonalé raňajky vo veľkonočnom štýle
PR Článok