Jednoducho a rýchlo: Ako skrášliť nepekný výhľad z okna?

03.12.2017
Dizajn a Dekor

Niekedy majú aj krásne byty svoje mínusy – okrem ufrflaných susedov aj pohľad z okna na popolnice či na garáže… Vieme, ako ho dokonale vylepšiť!

6fotiek
Byt zariadený v nežnom romantickom štýle si pýta aj na okno niečo jemné, priehľadné, s jemným vzorom. Autor: archív firiem

Snívate o bývaní na vidieku? Vytvoriť si ho môžete aj doma na okne! Črepníky s voňavými bylinkami, jarné kvety a kotkodákajúce sliepky na okne navodia atmosféru veselého farmárskeho života aj na šírke jednej parapetnej dosky.

„Vrstvenie“ pristane aj oknám

Najmä ak je decentne zahalené vrstvami jemnučkých vzorovaných záclon, ktoré vytvárajú navzájom zaujímavú hru nových tvarov a vzorov. Keď na parapetnú dosku položíte pekný črepník s hustým kvetom, o dobrú náladu máte postarané.

Čo so starými háčkovanými dečkami?

Do bielidla, nechať vyschnúť, zošiť a zavesiť na okno. Vlastnoručne zhotovený snehobiely čipkovaný záves vám urobí nesmiernu radosť, kedykoľvek sa naň pozriete. A nielen vy. Poznáte romantickejší nápad?

Nech vám stále ruže pokvitnú!

Byt zariadený v nežnom romantickom štýle si pýta aj na okno niečo jemné, priehľadné, s jemným vzorom. Stiahnutá tenučká biela roleta miestnosť vôbec nezatemní a navodí dojem prechádzky ružovou záhradou...

 
Autor: Báječná Žena špeciál/ANEŽKA HAŠČÁKOVÁ
Fotogaléria
Jednoducho a rýchlo: Ako skrášliť nepekný výhľad z okna?Jednoducho a rýchlo: Ako skrášliť nepekný výhľad z okna?Jednoducho a rýchlo: Ako skrášliť nepekný výhľad z okna?Jednoducho a rýchlo: Ako skrášliť nepekný výhľad z okna?
 
6fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Jednoducho a rýchlo: Ako skrášliť nepekný výhľad z okna?
Báječná Žena špeciál/ANEŽKA HAŠČÁKOVÁ