FOTO Inšpirácia: Čo so starou keramikou? Zrecyklujte ju!

19.03.2018
Dizajn a Dekor

U každého sa doma nájde nejaký ten starší servis šálok, či tanierikov, ktorý je bezpečne ukrytý v krabici a vy akosi tušíte, že toto dedičstvo už nechcete používať pri stolovaní. Využite ho teda kreatívnejšie Máme tu pár nápadov.

14fotiek
Stará keramika má svoju atmosféru aj keď je jej vzor oškretý, či roh odštrbený. Ak ju už neplánujete používať, využite ju kreatívne! Autor: woodsofbelltrees.com

Popíjať horúcu kávu či čaj z krásneho servisu, to patrí ku každodennej realite dnes už staršej generácie. V súčasnosti každému postačí jeden jediný obľúbený hrnček a vymeníme ho len v prípade, že nám pri umývaní riadu spadne na zem a rozletí sa na sto kúskov. Tieto staré servisy krásnej keramiky ale stále majú využitie. Môžete ich jednoducho pretvoriť a získajú tak druhý dych.

Prečítajte si aj o vôňach, ktoré si doma môžete vyrobiť úplne sami! 

Voňavé sviečky, stojany a mozaika

Dnes to nebude o dlhých rečiach. Bude istejšie, ak sa preklikáte našou fotogalériou, kde sme pre vás našli kopu nápadov spod šikovných rúk. Staré šálky sa premenili na vonné sviečky, taniere a svietniky sa spojili a vytvorili tak krásne podnosy pod zákusky a dokonca si z črepov môžete skrášliť konferenčný či záhradný stolík mozaikov. 

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
FOTO Inšpirácia: Čo so starou keramikou? Zrecyklujte ju!
ma/ipeknebyvanie.sk