Farebnému loftu s priemyselným dizajnom dávame desať bodov z desiatich

21.04.2017
Dizajn a Dekor

Nachádza sa v starej továrni neďaleko Edgware Rd v Londýne... Reč je o umeleckom, farebnom lofte so starostlivo navrhnutým hravým dizajnom.

13fotiek
Inšpiratívny loft s priemyselným dizajnom v starej budove v Londýne je zrkadlom, ktoré odráža súčasnú interiérovú estetiku. Autor: Cloud Studios, Freshome.com

>>> Fotogaléria vás vtiahne priamo do interiéru tohto bytu <<<

O interiér sa v tomto prípade postaralo Cloud Studios. Hravé a umelecké vibrácie, ktoré sa bytom šíria už na prvý pohľad svojich majiteľov, veruže sprevádzajú na každom kroku v rámci domácnosti.

Máte radi minimalizmus? Tak do tohto bytu sa zamilujete na prvý pohľad

Aj v tomto prípade bola v lofte aplikovaná veľmi súčasná koncepcia otvoreného priestoru. Obývacia izba, kuchyňa a jedáleň sú vzájomne prepojené a ich veľkou pridanou hodnotou je záplava prirodzeného svetla, ktorá interiér nádherne presvetľuje a zároveň mu ponecháva jeho pôvodný charakter. Dynamika je dosiahnutá prostredníctvom mnohých línií, ktoré pútajú pozornosť vo všetkých kútoch interiéru.

Byt, ktorý sa nachádza v prestavanom industriálnom priestore, bol kompletne rekonštruovaný a doslova prekonfigurovaný. Dobudované tu boli dve spálne a veľký otvorený denný priestor. Architektonické detaily ako betónové stropy, priznané rúry a potrubia sú hmatateľným svedectvom, ktoré podporuje priemyselnú atmosféru v tomto priestore.

Túžite po pokojnej atmosfére s knihou v ruke? Vyskúšajte sedenie v okne!

Na rozdiel od energetickej estetiky denného priestoru kuchyne a obývačky, spálňa je oázou pokoja. Tento pocit bol dosiahnutý pomocou jemných odtieňov bielej a béžovej s minimálnou dávkou výrazných dekorácií.

Hľadáte inšpiráciu pre váš domov? V májovom čísle Pekného bývania ju určite nájdete! Je plné úžasných nápadov, no a ich súčasťou je aj téma venovaná pohľadovému betónu v interiéri.

 

 
Autor: Kristína Falťanová/ipeknebyvanie.s
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Farebnému loftu s priemyselným dizajnom dávame desať bodov z desiatich
Kristína Falťanová/ipeknebyvanie.s