Oslávte príchod jari aj na vašom stole: Vyfarbite ho žltou a zelenou

20.03.2015
Dizajn a Dekor

Príchod jari sa u mnohých z nás spája najmä s veľkým jarným upratovaním, najväčšími kresťanskými sviatkami v roku Veľkou nocou, predlžovaním dní či omnoho väčším výskytom slnečného svitu.

9fotiek
Oslávte príchod jari aj takýmto prestieraním. Autor: Profimedia

Príroda sa prebúdza, všetko začína kvitnúť, vzduch je teplejší, ľudia sa usmievajú. Oslava jari by sa však mala konať aj v našich bytoch či domoch, veď práve preto sa rok čo rok usilujeme dať svoje domácnosti po zime do poriadku.

A aby sme si mohli vychutnať jarné dobroty, patrilo by sa mať k nim aj trošku vhodnejšie prestieranie, veď s pani jarou sa nehodno zahrávať a svojím počinom by sme ju hádam nechceli uraziť, však áno? Navyše, pri pekne upravenom stole sa nám aj jarné menu bude isto vychutnávať oveľa lepšie.

Nechajte sa teda inšpirovať výberom našich fotografií, ako si svoje stoly počas jarného obdobia pekne a vkusne prestrieť.

 Viac fotiek krásneho jarného stolovania si pozrite v galérii

 
Autor: ipeknebyvanie.sk/Jana Rujáková
Fotogaléria
Oslávte príchod jari aj na vašom stole: Vyfarbite ho žltou a zelenouOslávte príchod jari aj na vašom stole: Vyfarbite ho žltou a zelenouOslávte príchod jari aj na vašom stole: Vyfarbite ho žltou a zelenouOslávte príchod jari aj na vašom stole: Vyfarbite ho žltou a zelenou
 
9fotiek


Najčítanejšie
 

Pekné Bývanie

 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
9fotiek

PRED a PO: Rekonštrukciou sa 2-izbák zmenil na nepoznanie

24.02.2016
10fotiek

Môj nový byt: Ako sa vám páči Jolanino zrekonštruované hniezdočko?

10.02.2016
9fotiek

1-izbový byt v hlavnom meste si manželia upravili podľa svojich predstáv

28.01.2016