To musíte mať! Tapeta ako maľovaná vodovými farbami podčiarkne váš interiér

16.07.2018
Dizajn a Dekor

Tapety sú už niekoľko sezón späť. A ponuka je taká rozmanitá, že sa v ich farbách, štruktúrach a materiáloch doslova strácame. Dnes to bude polopate. Len dve slová: watercolor tapeta!

16fotiek
Tzv. watercolor tapety sú novým trendom, ktoré rozžiaria aj tie najobyčajnejšie steny. Siahnete po nich aj vy? Autor: lancashirewallpaper.co.uk

Slovo „watercolor“ v preklade znamená staré známe vodové farby. Zatiaľ čo my si ich zväčša pamätáme ako pomôcku na výtvarnú výchovu ešte zo základnej školy, dizajnéri s ňou pracujú stále. Technika akýchsi rozpitých kvapiek farieb je dokonca stále populárnejšou a štýl udávajúce webové portály sa ním len tak hemžia. Čo by ste povedali na takúto ozdobu vašej steny?

Prečítajte si aj o trendy štrikovaných doplnkoch, ktoré oživia váš domov 

Tapety ako také zažívajú boom už niekoľko rokov. Po tom, ako sme ich strhávali a steny maľovali jednoliatymi tónmi, sa vraciame ku ich krásnym štruktúram a farebným možnostiam. Pri správnom výbere, dokáže aj odvážnejší vzor jednej jedinej steny zahrať v interiéri prím. Tapety s efektom vodových farieb také rozhodne sú. My sme si pre vás pripravili fotogalériu plnú inšpirácie týchto štýlových ozdôb stien, ktorých jednoduchá aplikácia je ďalšou vítanou výhodou. Tak teda, nech sa páči!

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
To musíte mať! Tapeta ako maľovaná vodovými farbami podčiarkne váš interiér
ma/ipeknebyvanie.sk