Týchto 5 jarných trendov dokonale rozžiari váš domov. Inšpirujte sa!

13.03.2017
Dizajn a Dekor

Každú sezónu trendy prichádzajú a odchádzajú. Ktorých sa dizajnéri budú držať túto jar?

13fotiek
Jar je už na dosah. Inšpirujte sa preto jej novými horúcimi trendami a nezabudnite ani na nejakú tú kyticu rezaných kvetov. Smutný interiér zaručene rozjasní! Autor: Home Interior Living Room

Tešíte sa už zo stále teplejších lúčov slnka, osviežujúci dážď a menej vrstiev, ktoré na seba musíte každé ráno navliekať? Jar je za dverami a toto je 5 inšpirujúcich trendov v bytovom dizajne, ktoré vám veselé ročné obdobie prenesú aj domov. Necháte sa na niektorý z nich nahovoriť?

>>> Inšpirujte sa v našej fotogalérii<<<

Čiernu vymeňte za námornícku modrú

Jar 2017 prináša trend, ktorý sa už neťahá ku smutným tónom čiernej, ako tomu bolo len nedávno, no nahrádza ju matnými odtieňmi milovanej modrej. Prejavuje sa najmä v čistom škandinávskom dizajne a ak ju aj vy doma plánujete použiť, nezabúdajte na kombináciu z bielou. Neoľutujete.

Jeden z kovov

Už to nie sú zlaté ani strieborné odlesky, dokonca ani mosadz populárna z posledných sezón. Na rad prichádza rustikálna meď. Jej výhodou je, že dokonale padne nie len do moderných interiérov, ale aj ku obľúbenému vidieckemu štýlu. V spojení s pastelovými farbami jari vynikne najlepšie.

Polezú všade

Keďže bola za farbu roka 2017 zvolená svieža zelená farba zvaná Greenery, nie je prekvapením, že jedným z trendov na túto jar sú aj živé rastliny. Najmä tie popínavé. Mnohí dizajnéri ich vo svojich interiéroch využívajú pravidelne, no v poslednej dobe dopyt po rastlinkách, ktoré sú popínavé na internete stúpol až o 200 %. Navyše sú mnohé z druhov nenáročné na starostlivosť a sadnú do každej miestnosti.

Týchto 5 izbových rastlín upokojí váš organizmus a prinesie kvalitný spánok

Nádych luxusu

Viete si predstaviť, že by ste si domov priniesli mramorovú pracovnú dosku či ho využili na schody? Z hľadiska finančných pomerov mnohých je to len sladký sen, ktorý však táto jar premení v skutočnosť. Falošné povrchy sú mimoriadne trendy a nevyhne sa tomu ani mramor. Práve tapety s jeho nápaditou textúrou zažívajú obrovský boom. Inšpirujte sa v našej fotogalérii.

Dotyk prírody

Drevo, drevo a ešte raz drevo. To sa do našich príbytkov vkráda vo všetkých podobách. Nie je tomu inak ani vo vyhlásených trendoch na túto jar. Postačí, ak svoj sklenený konferenčný stolík vymeníte za drevený, zvážite obklad steny za televízorom obyčajnými parketami alebo si vydupkáte pracovnú dosku z masívu do kuchyne.

Prečítajte si aj: Nechajte zažiariť drevo aj vo vašej kúpeľni. Bude si však vyžadovať starostlivosť!

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Týchto 5 jarných trendov dokonale rozžiari váš domov. Inšpirujte sa!
ma/ipeknebyvanie.sk