Dizajnové obydlia pre mačky

02.12.2013
Dizajn a Dekor

No čo by sme neurobili pre našich chlpatých domácich maznáčikov. Ak by mačky vedeli rozprávať a mohli si zariadiť bývanie, pohodlné interiérové kúsky by im určite proti srsti neboli.

9fotiek
"Lietajúce" schodíky budú pre vašu mačkou veľkou zábavnou atrakciou. Autor: profimedia.sk

Ak ste hrdý majiteľ mačky a zanietený chovateľ, určite pri plánovaní interiéru alebo nákupe nového nábytku či dekoračných predmetov, neraz zvažujete, ako by daný kúsok mohol poslúžiť nielen vám, ale aj vášmu chlpáčovi. Koniec koncov, nábytok naozaj môže slúžiť nielen pre vaše pohodlie, ale aj pre pohodlie domáceho miláčika. Nuž, keď chcete mať doma veselého mačacieho spoločníka, ktorý sa nebude nudiť a bude sa cítiť pohodlne, pripravte aj pre neho niečo špeciálne. S trochou fantázie vyrobíte domček pre mačku z kartónovej škatule. Alebo postačí, ak rozostavíte segmentový nábytok a vytvoríte z neho malé bludisko, či pod okno namontujete "lietajúce" schodíky. V špecializovaných obchodoch však nájdete aj dizajnérske kúsky, ktoré vašej mačke vytvoria ideálne podmienky pre veselý život.
V našej fotogalérii vám ponúkame malý prehľad kreatívneho interiérového dizajnu, ktorý zohľadňuje pohodlie a potreby vašich mačacích spolubývajúcich.

 
Autor: ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
Dizajnové obydlia pre mačkyDizajnové obydlia pre mačkyDizajnové obydlia pre mačkyDizajnové obydlia pre mačky
 
9fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Dizajnové obydlia pre mačky
ipeknebyvanie.sk