Pitie s úsmevom: Päť originálnych šálkových dizajnov

16.04.2013
Dizajn a Dekor

Ráno bez šálky kávy alebo čaju si mnohí z nás sotva vedia predstaviť. Pozrite si päť šálkových dizajnov, ktoré prebudia úsmev aj na tej najmrzutejšej tvári.

6fotiek
Veselá sušienková obluda. Autor: Etsy.com

Dvaja rybári

Originálna mini kanvička na čaj. Na okraji na ušku sedia dvaja malí rybári s udicou, na ktorú si môžete uviazať vrecúško s čajom.

Klávesnica

Dvanásťdielna súprava na čaj alebo kávu s vtipným dizajnom klávesnice je dielom šanghajského dizajnéra, ktorý sa inšpiroval počítačovou tematikou.

Vznášajúca sa šálka

Porcelánová šálka so zaujímavým dizajnom, vďaka ktorému pod určitým uhlom vyzerá, ako by sa vznášala nad stolom. Napriek na pohľad nie stabilnému tvaru šálka bez problémov zvládne aj väčšiu dávku nápoja.

Potápajúca sa žena

Biela porcelánová šálka je ilustrovaná z vnútornej strany a po naplnení čajom vytvorí zaujímavý celok pripomínajúci vaňu, v ktorej sa kúpe žena. Zaujímavý nápad, čo poviete?

Sušienková obluda

Praktická a veselá šálka pre milovníkov sušienok. Do pohára si nalejete mlieko alebo čaj a zároveň sa vám do neho zmestia aj dve stredne veľké sušienky. A to bez toho, aby sa vám v nápoji vykúpali. Vzor okatého strašidla určite poteší najmä deti.

 
Autor: pluska.sk
Fotogaléria
Pitie s úsmevom: Päť originálnych šálkových dizajnovPitie s úsmevom: Päť originálnych šálkových dizajnovPitie s úsmevom: Päť originálnych šálkových dizajnovPitie s úsmevom: Päť originálnych šálkových dizajnov
 
6fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Pitie s úsmevom: Päť originálnych šálkových dizajnov
pluska.sk