Nástenné police: Päť dizajnov, ktoré sú iné

27.04.2013
Dizajn a Dekor

Poličku na stene má dnes takmer každý. Niekto ju využíva na knihy, iný si na ňu rád umiestni fotografie alebo zberateľské úlovky. Jedno je však isté. Ak chcete byť in, skúsiť to musíte inak.

6fotiek
Has been Read/Will be Read poteší milovníkov kníh. Autor: Boredpanda

A tým myslíme, siahnuť po netradičnom dizajne. Polica predsa už dávno nemusí byť nudnou rovnou doskou. Pozrite si naše tipy, ktoré sme vybrali z fotografií portálu Boredpanda.com.

Has been Read/Will be Read

Polička pre milovníkov kníh, ktorá pomôže usporiadať jednotlivé kúsky podľa toho, či sú alebo ešte nie sú prečítané. Dizajn „Has been Read/Will be Read“, vo voľnom preklade „Prečítané/Neprečítané“, je nápaditý a praktický zároveň.

Knižný strom

Veselé riešenie úložného priestoru na knihy, ktoré sa stane ozdobou každého interiéru. Ideálne je najmä do väčších miestností, kde vynikne a nebude prekážať.

Knižný červík

Polička, kam môžete ukladať nielen knihy, pripomína telo červa. Jednoduché, ale zároveň nápadité a milé.

Fajočky

Polica v tvare fajočky, ktorou si zvykneme odškrtnúť splnené úlohy. Originálna, ale skôr pre tých, ktorý literatúre holdujú v menšej miere, keďže pomer medzi veľkosťou a úložnými možnosťami police je zjavný.

Dva v jednom

Nástenná polica s jemnými líniami, ktorá plynule prechádza do pracovného stola. Hodí sa do kancelárií alebo do bytov s obmedzenými priestorovými možnosťami, kde si vďaka nej môžete vytvoriť nenápadný pracovný kútik.

 
Autor: Veronika ROSPUTINSKÁ
Fotogaléria
Nástenné police: Päť dizajnov, ktoré sú inéNástenné police: Päť dizajnov, ktoré sú inéNástenné police: Päť dizajnov, ktoré sú inéNástenné police: Päť dizajnov, ktoré sú iné
 
6fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Nástenné police: Päť dizajnov, ktoré sú iné
Veronika ROSPUTINSKÁ