Päť kreatívnych policových nápadov

04.04.2013
Dizajn a Dekor

Polica na knihy už dávno nemusí plniť len úlohu uskladňovateľky kníh. Stáva sa ozdobou interiéru, ozvláštňuje ho a dodáva mu ten správny šmrnc.

7fotiek
Knižnica zložená z piatich modulov poteší a pobaví hneď, keď ju zahliadnete. Autor: Boredpanda.com

Neviditeľná polička

Inovatívna, inšpiratívna a jedinečná. To sú slová, ktoré mi napadli ako prvé, keď som ju prvýkrát uvidela. Zaujímavý dizajn poličky, ktorá na prvý pohľad ani neexistuje. Vďaka špeciálnemu systému ukotvenému do steny udrží päť až šesť stredne hrubých kníh bez toho, aby ste si ju vôbec všimli.

Priemyselná polička

Staré potrubie rozhodne nepatrí medzi tradične v interiéri využívané materiály. Čo je, ako vidíte, na škodu. Táto ozaj netypická konštrukcia je ideálnym riešením do bytov zariadených v retro štýle. Pozor, potrebujete mať na ňu k dispozícii voľný roh.

Svietiaca polička

Riešenie pre milovníkov literatúry, ktorí majú rozčítaných viac kníh a svojmu koníčku sa zvyknú venovať v noci. Aby sa nemuseli v polici prehrabávať potme, riešenie nájdu práve v tejto špeciálnej podsvietenej knižnici.

Šikmá veža

Knižnica zložená z piatich modulov poteší a pobaví hneď, keď ju zahliadnete. Hoci na prvý pohľad vyzerá akoby sa každú chvíľu mala zrútiť, jej konštrukcia je v skutočnosti veľmi pevná a stabilná.

Šálková polička

Dlhé zimné večery, kniha v ruke a šálka dobrého čaju síce znie ako poriadne klišé, ale kto z nás to nepozná? Najmä tento rok, keď si „užívame“ naozaj extrémne dlhú zimu. Veselá polička je tvorená zo štyroch čajových šálok, pričom tri vrchné sú otočené naopak.

 
Autor: pluska.sk
Fotogaléria
Päť kreatívnych policových nápadovPäť kreatívnych policových nápadovPäť kreatívnych policových nápadovPäť kreatívnych policových nápadov
 
7fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Päť kreatívnych policových nápadov
pluska.sk