Svietiace solitéry

01.06.2012
Dizajn a Dekor

Pre vyznávačov originálneho dizajnérskeho štýlu je určený svietiaci nábytok, ktorý vnesie do každého priestoru neopakovateľnú náladu.

18fotiek
Produkt Bubble Outdoor LED je možné využiť ako sedací nábytok, stôl, dekoráciu alebo ako svetelný zdroj. Exteriérová verzia osvetľuje záhrady, terasy alebo parky pri spoločenských akciách a zároveň ponúka miesto na sedenie.

Je jedno, kam ho umiestnite. Bude sa perfektne vynímať v obývačke, kuchyni, jedálni či na terase. Farebný svietiaci stôl, kocka alebo kvetináč využívajú technológiu LED. LED jednotky sú pestré, vysoko svietivé a  sú nastavené tak, aby nábytok čo svietiace predmety svietili rovnomerne. Poskytujú celé svetelné spektrum farieb, vrátane bielej a  tiež možnosti diaľkového ovládania, výberu farieb či funkcie stmievania.

Opatrne používajte farebné svetlo v záhrade, pretože v záhradnej kompozícii pôsobí skôr neprirodzene. Svietiace solitéry môžu byť napájané sieťovo alebo batériou. Dĺžka svietenia na jedno nabitie batérie je až 30 hodín.

Na všetky solitéry sa používajú kvalitné materiály, ktoré zaručujú najoptimálnejšiu priepustnosť svetla, zároveň sú odolné, stálofarbené a ľahko udržiavateľné.

 
Autor: Adela Motyková
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Svietiace solitéry
Adela Motyková