Svietiace solitéry

01.06.2012
Dizajn a Dekor

Pre vyznávačov originálneho dizajnérskeho štýlu je určený svietiaci nábytok, ktorý vnesie do každého priestoru neopakovateľnú náladu.

18fotiek
Produkt Bubble Outdoor LED je možné využiť ako sedací nábytok, stôl, dekoráciu alebo ako svetelný zdroj. Exteriérová verzia osvetľuje záhrady, terasy alebo parky pri spoločenských akciách a zároveň ponúka miesto na sedenie.

Je jedno, kam ho umiestnite. Bude sa perfektne vynímať v obývačke, kuchyni, jedálni či na terase. Farebný svietiaci stôl, kocka alebo kvetináč využívajú technológiu LED. LED jednotky sú pestré, vysoko svietivé a  sú nastavené tak, aby nábytok čo svietiace predmety svietili rovnomerne. Poskytujú celé svetelné spektrum farieb, vrátane bielej a  tiež možnosti diaľkového ovládania, výberu farieb či funkcie stmievania.

Opatrne používajte farebné svetlo v záhrade, pretože v záhradnej kompozícii pôsobí skôr neprirodzene. Svietiace solitéry môžu byť napájané sieťovo alebo batériou. Dĺžka svietenia na jedno nabitie batérie je až 30 hodín.

Na všetky solitéry sa používajú kvalitné materiály, ktoré zaručujú najoptimálnejšiu priepustnosť svetla, zároveň sú odolné, stálofarbené a ľahko udržiavateľné.

 
Autor: Adela Motyková
Fotogaléria


Najčítanejšie
 

Pekné Bývanie

 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
5fotiek

Mozaikové poháre: Využite ich ako svietnik či vázu

Včera
4fotky

Podložky pod riad: Kreatívne zrecyklujte korkové štuple!

21.10.2016
3fotky

Dekor DIY Tip: Látková tácka plná kvetov

19.10.2016