Zabudnite na nudné poličky a skúste to hravo

16.10.2013
Dizajn a Dekor

Ak chcete svoj byť premeniť na jedinečný priestor, ale pritom sa držať zásady hlavne prakticky, skúste atypické poličky.

6fotiek
Linea Autor: Lago.it

Tangram

Nápaditý policový systém zložený zo siedmich kúskov je skutočným policovým tangramom. Z jednotlivých častí si môžete postaviť rôzne typy poličiek, pričom je každá alternatíva jedinečná. Ideálna je pre odvážnych ľudí, ktorí sa neboja dodať svojmu interiéru netradičný nádych.

Šikmá veža

Knižnica zložená z piatich modulov poteší a pobaví hneď, keď ju zahliadnete. Hoci na prvý pohľad vyzerá akoby sa každú chvíľu mala zrútiť, jej konštrukcia je v skutočnosti veľmi pevná a stabilná.

Útulný kútik


Foto: Boredpanda.com

Nástenná polica s jemnými líniami, ktorá plynule prechádza do pracovného stola. Hodí sa do kancelárií alebo do bytov s obmedzenými priestorovými možnosťami, kde si vďaka nej môžete vytvoriť nenápadný pracovný kútik.

Linea

Polica v tvare abstraktného stromu v odtieňoch zelenej je ideálna do väčších priestorov, kde môže zaberať celú stenu. Ide o veľmi praktické minimalistické ukladanie kníh alebo rôznych dekorácii. Vďaka jednoduchosti prevedenia nie je vôbec nákladná.

Retro do roha

Staré potrubie rozhodne nepatrí medzi tradične v interiéri využívané materiály. Čo je, ako vidíte, na škodu. Táto ozaj netypická konštrukcia je ideálnym riešením do bytov zariadených v retro štýle. Pozor, potrebujete mať na ňu k dispozícii voľný roh.

Všetky poličky nájdete v galérii.

 
Autor: ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
Zabudnite na nudné poličky a skúste to hravoZabudnite na nudné poličky a skúste to hravoZabudnite na nudné poličky a skúste to hravoZabudnite na nudné poličky a skúste to hravo
 
6fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Zabudnite na nudné poličky a skúste to hravo
ipeknebyvanie.sk