Kuchynská inšpirácia: Krásna a funkčná zároveň

14.03.2014
Dizajn a Dekor

Dizajnová s výnimočnou chuťou - aj tak by sa dala charakterizovať kuchyňa, ktorú sme navštívili. “Tak ako dobré jedlo i dobrý interiér sa dá “uvariť” iba z kvalitných ingrediencií," tvrdia majitelia kuchyne.

5fotiek
Zmes kvalitných ingrediencií ako silná dubová dýha, morená do tmavého odtieňa a plochy z Corianu dochucuje precízne vypracovanie odzrkadľujúce sa v podobe skosených hrán, zafrézovaných úchytiek a presných spojov. Autor: LE BON

V kuchyni, ktorú vám predstavujeme, sa veľa a často varí, veľký jedálenský stôl býva obsadený do posledného miesta. Na to toto všetko sa myslelo už pri návrhu kuchyne a jedálne. Prvoradé boli kvalitné materiály a konštrukcie. Dubová dyha použitá na kuchyni je silnejšia ako bežne používané dyhy. Vďaka plastickému povrchu dyhy vynikne krásna štruktúra dreva a drevené plochy sú príjemné na dotyk. Nezastupiteľné miesto v kuchyni má kompozitný materiál Corian. Pracovnej doske s drezom dodal charakter neporéznej hygienickej plochy, ktorá je na rozdiel od prírodného kameňa sametová a teplá na dotyk.Ani jedálenský stôl vyrobený na mieru sa nevyhol konštrukčným vylepšeniam. O maximálnu pevnosť vyše 3 metre dlhého stola sa stará vnútorná kovová konštrukcia.

Počet kuchynských spotrebičov a veľkorysé riešenie úložného miesta v skrinkách siahajúcich po strop i v líniovo radenej varnej a umývacej zóne, sú dôkazom, že táto kuchyňa nie je len šperkom interiéru, ale aj jeho funkčnou a plne využívanou súčasťou.

Zmes kvalitných ingrediencií ako silná dubová dýha, morená do tmavého odtieňa a plochy z Corianu dochucuje precízne vypracovanie odzrkadľujúce sa v podobe skosených hrán, zafrézovaných úchytiek a presných spojov.

Foto: LE BON

 
Autor: ks/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
Kuchynská inšpirácia: Krásna a funkčná zároveňKuchynská inšpirácia: Krásna a funkčná zároveňKuchynská inšpirácia: Krásna a funkčná zároveňKuchynská inšpirácia: Krásna a funkčná zároveň
 
5fotiek
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Kuchynská inšpirácia: Krásna a funkčná zároveň
ks/ipeknebyvanie.sk