Kam cez víkend? Na veľtrh do Nitry

08.03.2013
Dizajn a Dekor

Ak chcete vyhrať nábytok do celého bytu, choďte šťastie skúsiť do Nitry. Od piateho marca sa tam koná v poradí dvadsiaty tretí ročník Medzinárodného veľtrhu nábytku a bytových doplnkov.

13fotiek
Na veľtrhu vystavuje 400 firiem. Autor: TASR - Henrich Mišovič

Výstavisko Agrokomplex privítalo 400 firiem, ktoré prišli predstaviť to najlepšie z nábytkárskeho priemyslu. Veľtrh sa tento rok nesie v znamení prírody, ekológie, nových technológií vo výrobe nábytku a bytovej kultúry.

Sprievodnou akciou veľtrhu je Fórum dizajnu. Šestnásty ročník sa nesie v znamení harmónie a kontrastu.

Program na víkend


Fórum dizajnu tento rok pod heslom "Harmónia a kontrast".
Foto: TASR, Henrich Mišovič

Na víkend je pripravený pomerne bohatý program. V sobotu už o desiatej ráno začne v Pavilóne M3 prednáška s občerstvením pod názvom „MOZAIKA A HOME IS LAND“.

Hovoriť sa bude o trendoch v kanceláriách, dizajne s ohľadom na ľudské telo, o svietení, kvalite bývania a kvalite života, o realitách a realite, sedacích vakoch či kuchyniach na mieru. Každý si z bohatej ponuky určite vyberie to svoje.

V kongresovej miestnosti medzi pavilónmi A a B sa o 13:30 začne prednáška o akváriách, ktorá sa v tom istom čase zopakuje aj v nedeľu. Pred ňou sa v Pavilóne M5 presne o 12:00 uskutoční verejné žrebovanie cien zlosovateľných vstupeniek. Hlavnou cenou je nábytok do celého bytu.

 
Autor: Veronika ROSPUTINSKÁ
Fotogaléria


Najčítanejšie
 

Pekné Bývanie

 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
5fotiek

Mozaikové poháre: Využite ich ako svietnik či vázu

23.10.2016
4fotky

Podložky pod riad: Kreatívne zrecyklujte korkové štuple!

21.10.2016
3fotky

Dekor DIY Tip: Látková tácka plná kvetov

19.10.2016