Doprajte si zážitok z kina v pohodlí vašej obývačky....

02.11.2012
Dizajn a Dekor

Ak patríte ku skupine ľudí, pre ktorých je návšteva kina skôr spoločenskou povinnosťou ako oddychom, máme pre Vás riešenie. Kúpte si televízor s funkciou Ambilight. Tento unikátny osvetľovací systém (inak skratka pre Ambient lightning), Vám sprostredkuje zážitok z kina priamo vo Vašej obývačke.

1fotka
Ambilight znásobí zážitok zo sledovania TV a umožní Vám cítiť sa vo Vašej obývačke ako v kine. Autor: Philips

Nemusíte sa ani obávať, že by Vás začali pobolievať či slziť oči od únavy. Tú totiž často krát spôsobuje dlhodobé pozeranie sa na kontrastnú scénu. Úlohou Ambilight-u je prispôsobiť farbu a jasnosť práve prebiehajúcemu programu na obrazovke. Tým nielen že významne šetri Vaše oči, ale umožní Vám naplno si vychutnať audiovizuálny zážitok z  pohodlia Vašej obývačky.


Ambilight funguje buď automaticky tým, že sa farba a jasnosť prispôsobujú práve prebiehajúcemu programu na obrazovke, alebo sa dá nastaviť tak, aby bol v  súlade s  interiérom a náladou v  miestnosti.
Foto: Philips

Funkcia Ambilight Vás dokáže vtiahnuť do deja filmu bez toho, aby Vás rušilo vonkajšie svetlo, prílišná tma či únava z celého dňa. Okrem toho, osvetlenie sa dá nastaviť aj manuálne a Vy si jednoducho dokážete vytvoriť takú náladu, na akú sa práve cítite. S funkciou Ambilight dokážete povýšiť televízor nielen na praktický ale najmä elegantný dizajnový prvok, ktorý dotvára celkový vzhľad a atmosféru Vašej domácnosti.

 
Autor: PEKNÉ BÝVANIE
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Doprajte si zážitok z kina v pohodlí vašej obývačky....
PEKNÉ BÝVANIE