Roleta na batérie: Objavte novinku medzi tienidlami

07.05.2013
Dizajn a Dekor

ENERO roleta je novinkou medzi interiérovými tieniacimi systémami. Nepotrebuje vlastný prívod elektriky ani káblové pripojenie, takže sa vyhnete prácnemu sekaniu stien.

6fotiek
ENERO roleta je novinkou medzi interiérovými tieniacimi systémami. Autor: www.cymorka.sk

Celý systém je integrovaný priamo v hriadeli rolety a tým pádom je neviditeľný. Systém funguje na batérie, ktoré vydržia pri bežnej prevádzke 5 rokov a ovláda sa diaľkovým ovládačom, ktorý je možné bezpečne uchovávať pomocou stenového držiaku.

Roletu môžete rovnako dobre ovládať aj ručne ťahom za látku prípadne pomocou iPadu. Možné je tiež naprogramovať časy, čo je veľkou výhodou kvôli ochrane obytných priestorov a nábytku pred slnečným žiarením a teplom.

rolety na batérie
ENERO roleta je novinkou medzi interiérovými tieniacimi systémami.
Foto: www.cymorka.sk

Viackanálový diaľkový ovládač dokáže separátne ovládať až 7 roliet. Výhoda oproti ostatným systémom spočíva tiež v hlučnosti – pohyb rolety takmer nie je počuť.

Bez povšimnutia by nemalo ostať ani to, že nemá žiadne šnúry ani retiazku – čo je ďalšie plus pre bezpečnosť obytných priestorov práve pre malé deti.

Dostupná je v 650 farebných a materiálových prevedeniach v rozmeroch maximálne 3 x 3 m.

 
Autor: Pekné Bývanie/Michaela Nikodýmová
Fotogaléria
Roleta na batérie: Objavte novinku medzi tienidlamiRoleta na batérie: Objavte novinku medzi tienidlamiRoleta na batérie: Objavte novinku medzi tienidlamiRoleta na batérie: Objavte novinku medzi tienidlami
 
6fotiek


Najčítanejšie
 

Pekné Bývanie

 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
5fotiek

Mozaikové poháre: Využite ich ako svietnik či vázu

Dnes
4fotky

Podložky pod riad: Kreatívne zrecyklujte korkové štuple!

21.10.2016
3fotky

Dekor DIY Tip: Látková tácka plná kvetov

19.10.2016