V Miláne sa predstavil Bauknecht

27.04.2012
Dizajn a Dekor

Whirlpool predstavil po prvý krát na minulotýždňovej medzinárodnej výstave Salone Internazionale Mobile v Miláne svoju hi-end značku Bauknecht.

8fotiek
Horizontálne usporiadanie viacerých spotrebičov spĺňa individuálne požiadavky. Autor: Whirlpool

Na 200m2 predstavila značka Bauknecht vstavané spotrebiče zamerané na všestrannosť a komfort. Vstavané spotrebiče rozdelila do štyroch oblastí.

V technologickej oblasti sa predstavila novinky ako 6 litrová umývačka riadu, rúru KOSMOS s technológiou PureClean™ a ProFresh™ pre optimálnu teplotu a vlhkosť v chladničkách. S dizajnom KULT, KOSMOS a KOMFORT predstavil Bauknecht návštevníkom možnosti zabudovania spotrebičov v kuchyni či už v horizontálnej alebo vertikálnej línii. Štvrtá oblasť bola venovaná špeciálnej edícii Black Line zo série KOMFORT. Tieto moderné spotrebiče môžu vytvoriť výrazný dizajn. Kombinujú vysokokvalitné materiály a najnovšie technológie. Bauknecht dokázal návštevníkom, že aj vstavané spotrebiče dokážu splniť individuálne požiadavky vďaka svojej efektívnosti, komfortnej a pohodlnej obsluhe, prispôsobivosti a elegantnému dizajnu.

 
Autor: Edita JANÍKOVÁ
Fotogaléria
V Miláne sa predstavil BauknechtV Miláne sa predstavil BauknechtV Miláne sa predstavil BauknechtV Miláne sa predstavil Bauknecht
 
8fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
V Miláne sa predstavil Bauknecht
Edita JANÍKOVÁ