V Miláne sa predstavil Bauknecht

27.04.2012
Dizajn a Dekor

Whirlpool predstavil po prvý krát na minulotýždňovej medzinárodnej výstave Salone Internazionale Mobile v Miláne svoju hi-end značku Bauknecht.

8fotiek
Horizontálne usporiadanie viacerých spotrebičov spĺňa individuálne požiadavky. Autor: Whirlpool

Na 200m2 predstavila značka Bauknecht vstavané spotrebiče zamerané na všestrannosť a komfort. Vstavané spotrebiče rozdelila do štyroch oblastí.

V technologickej oblasti sa predstavila novinky ako 6 litrová umývačka riadu, rúru KOSMOS s technológiou PureClean™ a ProFresh™ pre optimálnu teplotu a vlhkosť v chladničkách. S dizajnom KULT, KOSMOS a KOMFORT predstavil Bauknecht návštevníkom možnosti zabudovania spotrebičov v kuchyni či už v horizontálnej alebo vertikálnej línii. Štvrtá oblasť bola venovaná špeciálnej edícii Black Line zo série KOMFORT. Tieto moderné spotrebiče môžu vytvoriť výrazný dizajn. Kombinujú vysokokvalitné materiály a najnovšie technológie. Bauknecht dokázal návštevníkom, že aj vstavané spotrebiče dokážu splniť individuálne požiadavky vďaka svojej efektívnosti, komfortnej a pohodlnej obsluhe, prispôsobivosti a elegantnému dizajnu.

 
Autor: Edita JANÍKOVÁ
Fotogaléria
V Miláne sa predstavil BauknechtV Miláne sa predstavil BauknechtV Miláne sa predstavil BauknechtV Miláne sa predstavil Bauknecht
 
8fotiek


Najčítanejšie
 

Pekné Bývanie

 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
5fotiek

Mozaikové poháre: Využite ich ako svietnik či vázu

Dnes
4fotky

Podložky pod riad: Kreatívne zrecyklujte korkové štuple!

21.10.2016
3fotky

Dekor DIY Tip: Látková tácka plná kvetov

19.10.2016