V Miláne sa predstavil Bauknecht

27.04.2012
Dizajn a Dekor

Whirlpool predstavil po prvý krát na minulotýždňovej medzinárodnej výstave Salone Internazionale Mobile v Miláne svoju hi-end značku Bauknecht.

8fotiek
Horizontálne usporiadanie viacerých spotrebičov spĺňa individuálne požiadavky. Autor: Whirlpool

Na 200m2 predstavila značka Bauknecht vstavané spotrebiče zamerané na všestrannosť a komfort. Vstavané spotrebiče rozdelila do štyroch oblastí.

V technologickej oblasti sa predstavila novinky ako 6 litrová umývačka riadu, rúru KOSMOS s technológiou PureClean™ a ProFresh™ pre optimálnu teplotu a vlhkosť v chladničkách. S dizajnom KULT, KOSMOS a KOMFORT predstavil Bauknecht návštevníkom možnosti zabudovania spotrebičov v kuchyni či už v horizontálnej alebo vertikálnej línii. Štvrtá oblasť bola venovaná špeciálnej edícii Black Line zo série KOMFORT. Tieto moderné spotrebiče môžu vytvoriť výrazný dizajn. Kombinujú vysokokvalitné materiály a najnovšie technológie. Bauknecht dokázal návštevníkom, že aj vstavané spotrebiče dokážu splniť individuálne požiadavky vďaka svojej efektívnosti, komfortnej a pohodlnej obsluhe, prispôsobivosti a elegantnému dizajnu.

 
Autor: Edita JANÍKOVÁ
Fotogaléria
V Miláne sa predstavil BauknechtV Miláne sa predstavil BauknechtV Miláne sa predstavil BauknechtV Miláne sa predstavil Bauknecht
 
8fotiek
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
V Miláne sa predstavil Bauknecht
Edita JANÍKOVÁ