Jedinečný byt na Ukrajine plný nevšedných dizajnových nápadov

03.01.2018
Interiér

Majiteľom tohto skutočne pôsobivého bytu je maliar, ktorý v ňom žije spoločne so svojou mladou rodinou. Pre umeleckú domácnosť bol vytvorený rovnako jedinečný dizajn ako aj jeho názov – projekt „Pst...“.

12fotiek
Medzi prírodnými odtieňmi vyniká modrá sedačka. Autor: Freshome

Zložité vzory, zaujímavé textúry a zábavné prepojenie tmavých, svetlých a veselých farieb sú pre celý tento priestor absolútne príznačné.

Tak napríklad, do bytu sa vstupuje cez citrónovo žlté dvere, odkiaľ vás čiernobiele šesťuholníkové dlaždice odvedú priamo do obytného priestoru, ktorý má, ako inak, súčasný otvorený koncept.

Pozrite si aj ďalší, dizajnérsky prepracovaný, svieži domov

Okolo modrej sedačky sa rozlievajú prevažne tlmené prírodné farby. Veľa pestrých odtieňov v tak veľkom priestore by totiž pôsobilo rušivo. Dizajn tu dáva vyniknúť zaujímavým detailom a štýlovým doplnkom. Dizajnérsky tím vytvoril kontaktný priestor v miestnosti zostavou rekultivovaných tehál v tvare rybej kosti, ktorý okamžite pritiahne pozornosť. Okrem toho sa tím postaral aj o jemnú separáciu medzi obývacou a jedálenskou časťou sústavou trámov na strope nad stolom.

Hlavná spálňa je od ostatnej časti bytu oddelená krásnymi zarámovanými francúzskymi oknami po celej dĺžke aj výške miestnosti. Súkromie dodávajú biele závesy na nich. Kreatívna stena v detskej izbe a hravá elegancia dvoch kúpeľní len podtrhuje originalitu a štýlovosť tohto bytu.

 
Autor: Kristína Falťanová/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Jedinečný byt na Ukrajine plný nevšedných dizajnových nápadov
Kristína Falťanová/ipeknebyvanie.sk