Náš septembrový víťaz: Z panelákového balkóna krásna zimná záhrada!

03.10.2016
Interiér

Ako každý mesiac, tak aj v septembri ste spolu s nami mohli súťažiť o skvelú cenu – balíček produktov značky Henkel. Chceli sme vedieť, kde doma najradšej relaxujete a našim víťazom sa stal pán Ján zo Starej Ľubovne!

12fotiek
Balkón v panelovom dome na siedmom poschodí sa náš čitateľ rozhodol zmeniť na príjemné miestečko, zimú záhradu. Premena sa naozaj vydarila! Autor: Ján, Stará Ľubovňa

Celý september sme sa vás pýtali, kde doma najradšej relaxujete. Do našej emailovej schránky priletela kopa krásnych fotografií a nápadov na pohodlné miestečka, ktoré doma máte radi. Boli to čítacie kútiky s teplými dekami, vaše krásne terasy a pod. Nás však najviac zaujal príspevok od Jána, ktorý sa s nami podelil o veľmi vydarenú rekonštrukciu svojho balkóna na zimnú záhradu a my sa s vami o túto parádu veľmi radi podelíme.

 

Súťažte s nami o skvelú cenu, fotoaparát Nikon Coolpix A10, aj tento mesiac!

Pán Ján býva v obyčajnom paneláku, dokonca na siedmom poschodí. Svoj klasický balkón sa ale spolu s rodinou rozhodol zmeniť za útulnú zimnú terasu. Napísal nám: „Keďže bývame na severe Slovenska, kde sa dá balkón využiť kratšiu dobu v roku kvôli chladnejšiemu podnebiu, rozhodli sme sa balkón zmeniť na oddychovú zónu. Nevyhovovali nám rôzne ponúkané systémy na zasklenie terasy kvôli horším izolačným vlastnostiam, preto sme inštalovali kvalitné dvojsklá na celú terasu. Podlahu sme taktiež zateplili a celkový priestor dostal nové stierky a obklady v zemitých farbách. K dokonalosti chýbalo už len pohodlné záhradné sedenie, ktoré bolo zhotovené na mieru a celkový dojem dotvorili doplnky a zelené rastliny. Sme radi, že sa nám podarilo vyčariť príjemný a teplý priestor zaliaty slnkom, kde radi trávime voľný čas, oddychujeme a vychutnávame si víkendové raňajky.“

Ďakujeme za krásnu inšpiráciu a tešíme sa na všetky nové príspevky do súťaže, ktorá prebieha aj v októbri a tento krát sme zvedaví na vaše jesenné dekorácie, ktorými ste si domov vyzdobili. Súťaž TU!

 
Autor: red/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Náš septembrový víťaz: Z panelákového balkóna krásna zimná záhrada!
red/ipeknebyvanie.sk