Ako vyzerá newyorská kancelária módnej ikony? Takto!

25.10.2018
Interiér

Ako vyzerá kancelária, z ktorej by mohla módna návrhárka riadiť svoje impérium? Asi vás neprekvapíme, keď prezradíme, že nejde o kancelársky stolík kdesi v rohu. Poďte s nami na návštevu k slávnej Tory Burch, určite vás očarí!

7fotiek
Autor: architecturaldigest.com

Vkročiť do newyorskej kancelárie módnej ikony Tory Burch, je skutočne zážitok. Nikto neprehliadne pozitívnu energiu, ktorá z týchto priestorov priam sála. Elegantné, ale napriek tomu pohodlné priestory jednoznačne potvrdzujú, že tu tvorí kreatívna duša. 

Pozrite si aj: VIDEO VNÚTRI: Vďaka tejto japonskej metóde budete mať vždy upratané

Samozrejme, priestory a zariadenie nenavrhla sama majiteľka, ale ako prezradila, pracovala s majstrom feng šuej. Tomuto východnému „umeniu“ podriadila celé zariadenie, dokonca aj umiestnenie a otočenie kresiel – aby návštevník sedel vždy v mieste, kde prúdi pozitívna a harmonická energia.

Dobré vibrácie sprevádzajú Tory Burch už od jej začiatkov, kedy si otvorila prvý butik na Manhattane až po vybudovanie jej celosvetového impéria s viac než 120 pobočkami. Aj keď v prvom rade dala na odporúčania odborníkov na feng šuej, chýbať nemohol ani hviezdny Daniel Romualdez, ktorý pre Tory Burch navrhuje aj jej jedinečné obchodné priestory. 

I táto ich spolupráca sa mimoriadne vydarila, a tak sa aj vy môžete nechať inšpirovať pri zariaďovaní vlastnej pracovne či obývačky. V týchto priestoroch by sa tvorilo úžasne asi každému!

 
Autor: Agáta
Fotogaléria
Ako vyzerá newyorská kancelária módnej ikony? Takto!Ako vyzerá newyorská kancelária módnej ikony? Takto!Ako vyzerá newyorská kancelária módnej ikony? Takto!Ako vyzerá newyorská kancelária módnej ikony? Takto!
 
7fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Ako vyzerá newyorská kancelária módnej ikony? Takto!
Agáta