Bungalov v záplave modrej: Majiteľ prerába svoj domov od základov každých pár rokov

11.07.2018
Interiér

Niekto mení pravidelne šatník, niekto si redizajnuje celučičký domov.

9fotiek
Zrekonštruovať staré podlahy alebo vymeniť okná, to sa raz za pár rokov doslova pýta, no robiť redizajn celého svojho bývania každých niekoľko rokov len tak z rozmaru? To sa často nevidí. Autor: elledecor.com/Björn Wallander

>>> Vstúpte do našej fotogalérie <<<

Poznáte to, váš šatník potrebuje oživiť, z niečoho ste „vyrástli“, niečo je už obnosené a niečo sa skrátka ku vám vôbec nehodí. Pretože z času na čas robíte veľké upratovania a necháte priestor pre nové, sviežejšie a štýlovejšie kúsky. Niektorí však toho upratovanie berú ako sa hovorí od podlahy. Vlastne v tom dnešnom prípade doslova.

Interiérový dizajnér Patrick Printy má akýsi vlastný rituál, ktorý spočíva v dokonale premene svojho domova raz za pár rokov. Bungalov, ktorý vlastní so svojim partnerom, psychológom Danom Hollandom, už 22 rokov sa teda obliekol už do niekoľkých podôb. Naposledy ňou je záplava modrej, sivej s nádychom moderna. Pozrite sa sami.

Prečítajte si aj: Otec sľúbil svojmu trojročnému synovi zámok a skutočne mu ho postavil!

Sám majiteľ a iniciátor premien priznal, že svoj domov už pretvoril na miesto plné farebných tónov drahých kameňov, kobaltovej a slivkovej, inokedy na minimalistiký bielo-čierny priestor alebo Anglickom inšpirovaný, tmavý dizajn, pripomínajúci staré kluby s ťažkými závesmi.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
Bungalov v záplave modrej: Majiteľ prerába svoj domov od základov každých pár rokovBungalov v záplave modrej: Majiteľ prerába svoj domov od základov každých pár rokovBungalov v záplave modrej: Majiteľ prerába svoj domov od základov každých pár rokovBungalov v záplave modrej: Majiteľ prerába svoj domov od základov každých pár rokov
 
9fotiek
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Bungalov v záplave modrej: Majiteľ prerába svoj domov od základov každých pár rokov
ma/ipeknebyvanie.sk