Dievčenské kráľovstvo: FOTOinšpirácie, ktoré oslovia každú mladú ženu

07.07.2015
Interiér

Dnes sa v našej galérii inšpirujte, ako by mohla a mala vyzerať dámska izba.

16fotiek
Inšpirujte sa rôznymi nápadmi, ako môže vyzerať dámska izba. Autor: Profimedia

Väčšina z nás si pri vyslovení spojenia dámska izba predstaví najmä ružovú farbu. Áno, vhodne zvolené odtiene ružovej sú určite viac než pekné do ženských izieb, nie všetky dámy však preferujú túto farbu, dokonca sa nájdu aj také, ktoré ju neobľubujú.

Ružová farba je vo všeobecnosti chápaná ako farba nehy, jemnosti a oddanosti. Niekomu sa ale môže zdať až príliš sladká a cukríková. Pokiaľ uvažujete nad zariaďovaním dámskej izby, prípadne ju už zariadenú máte, ale uvítali by ste v nej po čase nejaké zmeny, teda sa chystáte na rekonštrukciu či prerábku, skúste použiť bielu alebo béžovú farbu.

O bielej farbe v interiéri, prípadne doplnkoch sme písali minule, farba sa hodí do každej miestnosti a takmer ku všetkému, najmä je to pozitívna farba, ktorá v nás vyvoláva dobré pocity a emócie. A je neutrálna, teda ju môžete kombinovať s inými farbami.

Béžová sa radí taktiež k neutrálnym farbám, nemá ďaleko od bielej, zvoliť ju do dámskej izby je nepochybne viac než dobré. Prípadne kombinácia bielej a béžovej nemusí byť zlá alebo ružovej a bielej či ružovej a béžovej. Niekedy postačia len doplnky, vankúše, posteľná bielizeň, nejaké kusy nábytku, vázy a podobne.

Za vyskúšanie predsa nič nedáte a možno vás výsledok viac než príjemne prekvapí.

Viac foto na inšpiráciu si pozrite v galérii

 
Autor: ipeknebyvanie.sk/JR
Fotogaléria


Najčítanejšie
 

Pekné Bývanie

 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
9fotiek

PRED a PO: Rekonštrukciou sa 2-izbák zmenil na nepoznanie

24.02.2016
10fotiek

Môj nový byt: Ako sa vám páči Jolanino zrekonštruované hniezdočko?

10.02.2016
9fotiek

1-izbový byt v hlavnom meste si manželia upravili podľa svojich predstáv

28.01.2016