Dokonalý make-up pre steny

27.04.2017
Interiér

Hladký povrch stien bez prasklín a nerovností sa dá dosiahnuť. A nepotrebujete na to ani mimoriadnu trpezlivosť. Stačí, ak využijete finálny tmel a celoplošnú stierku v jednom balení Knauf Goldband Finish.

1fotka
Zdroj foto: Knauf Autor: PR článok

Knauf Goldband Finish je priamo pripravená polymérová hmota, ktorú stačí len naniesť na suché a očistené povrchy. Výsledkom ľahkej a rýchlej aplikácie sú hladké povrchy stien pripravené na záverečnú farebnú úpravu. 

Stierkovanie je potrebná záverečná úprava, ktorej cieľom je vytvoriť dokonalý povrch. Donedávna sa pred stierkovaním steny často museli upravovať tmelením drobných prasklín a nerovností. Vďaka spojeniu vlastností tmelu a stierky sa čas finálnej úpravy výrazne skráti. 

„Veľkou výhodou tohoto materiálu je fakt, že je vhodný na finálne tmelenie sadrokartónových dosiek do kvality tmelenia Q2 ako aj na následné celoplošné stierkovanie sadrokartónových dosiek a taktiež všetkých bežných povrchov, akými sú minerálne stavebné podklady, sadrové, vápenné, vápenno cementové omietky či betónové podklady.“ hovorí produktový manažér Ing. Michael Žiška zo spoločnosti Knauf.

Knauf Goldband Finish predstavuje novú generáciu polymérovej hmoty, ktorá slúži na zhotovenie ideálne hladkých povrchov, ktoré zakryjú drobné nerovnosti či spoje. Aplikuje sa na čistý, suchý a stabilný povrch. Na nasiakavé povrchy je nutné naniesť penetračný náter. Zmes je možné riediť malým množstvom vody. Nanáša sa v hrúbke do 2 mm. Po vyschnutí sa môže stierka brúsiť a následne ošetriť penetračným náterom. Takto pripravený podklad je možné využiť na finálnu farebnú úpravu.

Vlastnosti Knauf Goldband Finish

  • snehovo biely zarobený finálny tmel a celoplošná stierka na okamžité použitie
  • jednoduchá aplikácia a veľmi ľahké brúsenie
  • dobrá priľnavosť
  • spotreba: 1,5 kg / m2/ mm
  • pružný a odolný voči popraskaniu
  • vhodný pre ručné a strojné spracovanie systémom Airless
  • na finálne tmelenie spojov (kvalita tmelenie Q2)
  • na zhotovenie finálnych úprav stien a stropov v interiéri (kvalita tmelenia Q3, Q4)
  • balenie: 3 kg, 8 kg, 18 kg a 28 kg

Viac na www.knauf.sk

 
Autor: PR článok
FocusMedia
Čítajte tiež
 
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Dokonalý make-up pre steny
PR článok