Silvester strávený doma? Potom budete potrebovať tieto štýlové doplnky!

16.12.2018
Interiér

Nie vždy je nutné na Silvestra unikať kamsi do barov a reštaurácií, aj doma môžete mať skvelú oslavu. Ak teda nezabudnete na pár detailov...

25fotiek
Autor: unsplash.com

Rok 2018 vstúpil do záverečnej rovinky. Treba myslieť na to, ako sa s ním adekvátne rozlúčiť a privítať nový rok plný príležitostí. Čo budete zaručene potrebovať k domácej oslave Nového roka?

Veselšie girlandy

Prestrojte typické vianočné girlandy a listy imela za niečo živšie. Napríklad za girlandy v silvestrovských farbách. Ružová, červená, môže byť aj zlatá. Pridať sa dajú aj čínske mince feng šuej, ktoré môžu priniesť peniaze. Je to na vás. Ideálne je, ak girlandy budú žiariť veselými farbami aj štrngať zároveň.

Prečítajte si aj: FOTKY PRED A PO: Otrasná kuchyňa sa zmenila na vidiecku rozprávku, wau​

Prenosné chladenie

Ak chcete mať štýlovú oslavu, zíde sa aj nádoba na ľad, kde si môžete chladiť šampanské, vína alebo aj džúsy, pokiaľ alkoholu neholdujete. Jasné, môžete si po nápoje chodiť aj do chladničky, ale silvestrovská noc je predsa aj o štýle. No a ten ozajstný dosiahnete práve takýmito drobnosťami, ktoré oslavu spravia slávnostnejšou.

Balóny

Nie je potrebné plniť ich héliom, stačí správne zaviazať a môžu byť na okne, pri strope, váľať sa po gauči. Užijete si s nimi mnoho hier a zábavy. A nafukovací nápis 2019 by mal byť jednoducho súčasťou každého dobrého večera na uvítanie roka.

Prečítajte si aj: Všetky známe tváre si dávajú domov TOTO: Už ste sa s tým stretli?

Párty kit

Pod týmto treba rozumieť drobnosti, ktorými vybavíte vašich hostí pri vstupe. Stojí to len pár eur, a pritom okamžite od príchodu u každého hosťa vyvoláte super atmosféru. Veď každý je rád, ak niečo dostane. Neónové náramky, špicaté čiapky na hlavu, trblietky, píšťalky alebo pre ženy mašličky do vlasov. Drobnosti, vďaka ktorým budete všetci tak trochu jednotní a na vlne tej pravej zábavy.

Zlaté doplnky

Patria k nalešteným oslavám Nového roka. Môžete použiť zlaté svietniky, zlaté slamky, poháre aj párty príbory v zlatej farbe. Nič totiž nie je krajšie v odlesku ohňostroja farieb, ako práve zlaté povrchy. Myslite na to, keď budete dekorovať oslavu.

Vyletujúce konfety

Je to akási atrapa pyrotechniky, ale je omnoho bezpečnejšia a hlavne si užijete omnoho viac zábavy, ako keď pôjdete strieľať rakety z balkóna. Spŕška farebných papierikov na oslavujúci dav je príjemné interiérové osvieženie. Akurát bude potrebné na Nový rok povysávať. Ale za tú zábavu to stojí.

V našej galérii si môžete pozrieť omnoho viac doplnkov, ktoré dodajú vašej novoročnej oslave šmrnc.

 
Autor: Marcos
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Silvester strávený doma? Potom budete potrebovať tieto štýlové doplnky!
Marcos