Neuveriteľné premeny: Z chátrajúcej veže originálny loft

07.10.2013
Interiér

Loft má po dokončení miliónovú hodnotu.

9fotiek
Priestranný a presvetlený moderný loft sa nachádza v príťažlivej lokalite, na vrchole One Main Street v Brooklyne. Autor: Boredpanda.com

Byt je súčasťou starej priemyselnej budovy, ale jeho interiér spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky. Tvorcom projektu je David Walentas, ktorý zachoval všetky štyri masívne hodiny na každej stene bytu. Tie teraz plnia úlohu veľkých okien a sú dominantou interiéru.

Priestranný a presvetlený moderný loft sa nachádza v príťažlivej lokalite, na vrchole One Main Street v Brooklyne v New Yorku a ponúka nádherný výhľad na ikonický Brooklynský most a Manhattan.


A takýto výhľad ponúka loft.
Foto: Boredpanda.com

Nehnuteľnosť vstúpila na trh v roku 2009 ako najdrahšia v Brooklyne za sumu 25 miliónov dolárov. Dovtedy najdrahší byt v tejto lokalite stál „iba“ 11 miliónov. Realitným kanceláriám sa však „Clock Tower“, ako sa stavba volá, nepodarilo predať. S cenou preto klesli na 18 miliónov.

Informáciu o netradičnej nehnuteľnosti priniesol portál Boredpanda.com, ktorý tiež zverejnil sériu fotografií.

A že ide o naozaj nádherný interiér, môžete sami posúdiť vďaka galérii.

 
Autor: ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
Neuveriteľné premeny: Z chátrajúcej veže originálny loftNeuveriteľné premeny: Z chátrajúcej veže originálny loftNeuveriteľné premeny: Z chátrajúcej veže originálny loftNeuveriteľné premeny: Z chátrajúcej veže originálny loft
 
9fotiek


Najčítanejšie
 

Pekné Bývanie

 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
5fotiek

Mozaikové poháre: Využite ich ako svietnik či vázu

Včera
4fotky

Podložky pod riad: Kreatívne zrecyklujte korkové štuple!

21.10.2016
3fotky

Dekor DIY Tip: Látková tácka plná kvetov

19.10.2016