Chýba vám v kuchyni úložný priestor? Využite boky skriniek

23.05.2018
Interiér

V každej malej kuchyni sa nájde nevyužitý priestor, ktorý sa dá rozumne využiť. Všimnite si napríklad také boky kuchynských skriniek.

14fotiek
Toto riešenie vám umožní uložiť kuchynské pomôcky hneď vedľa pracovnej plochy. Pridali sme policu na koreniny a olej a tyč na zavesenie držiaka na tablet a nožníc. Potrebujete miesto na bylinky, fóliu a plastové vrecká? Na to dobre poslúžia tenké závesové tyče. Autor: IKEA

Nemáte dostatok zásuviek na uloženie drobností a pomôcok, ktoré chcete mať v kuchyni poruke? Či sú to koreničky, varešky, doska na krájanie alebo čerstvé bylinky, použite fantáziu a skúste im nájsť miesto na prázdnom boku kuchynskej skrine. Prinášame vám pár inšpirácií a tipov ako na to.

Originálne riešenie na odkladanie pre každú kuchárku

Umožní vám uložiť kuchynské pomôcky hneď vedľa pracovnej plochy. Pridali sme policu na koreniny a olej a tyč na zavesenie držiaka na tablet a nožníc. Potrebujete miesto na bylinky, fóliu a plastové vrecká? Na to dobre poslúžia tenké závesové tyče.

Pozrite si aj tipy ako a kam uložiť koreničky. 

Využite držiak na uteráky

Je veľmi praktický, najmä ak máte práčku a sušičku v kuchyni. Je tu priestor na utierky, sušenie bielizne, koše na žehličku a pracie prostriedky, látkové vaky na uloženie bielizne na ručné pranie a dokonca aj miesto na malú žehliacu dosku.

 

Miesto na drobnosti

Je ideálne na uloženie všetkých drobností a užitočných informácií, ktoré by sa inak povaľovali v zásuvkách. Použili sme zakladač na časopisy, magnetické dózy na držiaku a odnímateľný plastový košík, ktoré vo veciach udržia poriadok.

 

Centrum aktivít

Pomôže zabaviť vaše deti v kuchyni, kým vy varíte. Budete ich mať pod dozorom, zatiaľ čo sa zabávajú s farbičkami, hračkami a tabletom. Vankúš doplňte úchytkami a získate praktické sedenie, ktoré môžete zavesiť, keď sa nepoužíva. 

 
Autor: ii/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Chýba vám v kuchyni úložný priestor? Využite boky skriniek
ii/ipeknebyvanie.sk