Malá spálňa: Majte v nej systém aj štýl!

12.09.2018
Interiér

Zariadiť malú izbu je problém – ako do nej vopchať všetko potrebné, a pritom ju nezapratať? Základom je praktický systém.

14fotiek
Autor: almocodesexta.com

Čo všetko treba mať v spálni okrem postele a nočného stolíka? Predsa skriňu, bielizník, miesto na kozmetiku, bižutériu, šperky, menšie doplnky... To všetko sú drobnosti, ktoré nie je ľahké zmysluplne usporiadať. Tu je pár nápadov, ako dať izbe pre mladú ženu štýl a švih.

Prečítajte si aj: Romantické bývanie rockera zo Sum 41 našlo nového majiteľa.

Prehľadnosť je PRIEhľadnosť
Pokiaľ ide o organizáciu kozmetiky alebo bižutérie - priehľadné boxy sú ideálne. Tak budete mať prehľad o tom, čo kde je a navyše, niet lepšej motivácie, ako mať vo veciach poriadok! Takto nič nemôžete schovať do zásuvky a zabudnúť na to, kým totálne nevyjdú z módy. Odteraz budú veci v top stave a vždy podľa aktuálnych trendov.

Priečky
Trvalo udržateľný poriadok v zásuvkách a v skrinkách je možný len vtedy, ak majú veci svoje presne určené miesto. A vďaka deliacim priečkam to ide ako po masle. Nezáleží na tom, či ide o profi priečinky z obchodu, alebo o domáce improvizácie, ako napríklad odstrihnuté kartónové škatule alebo škatuľky od sladkostí. Nehovoriac o tom, že vyrobiť si organizér je naozaj ľahké!

Prečítajte si aj: Bláznivý Will Ferrell si užíva pohodlie domova na rušnom Manhattane. Poďte na návštevu

Vešanie
Vešiak alebo háčik je v malej spálni najlepší priateľ. Tu totiž platí: Čo sa nezmestí, to zaveste! V poslednom čase sú v móde hlavne otvorené vešiakové zostavy. Tak môžete mať pekné kúsky pred očami - a navyše, raz nosené oblečenie sa môže vyvetrať, kým si ho oblečiete znovu alebo kým ho operiete.

Improvizácia
Pekných topánok nemá žena nikdy dosť, tak prečo tie najlepšie kúsky nemať na očiach? Ak v spálni nie je miesto na policu, postačí aj nábytková improvizácia: rebrík premenený na stojan na topánky! Priznajme ale, že takýto nápad vyzerá naozaj dobre iba vtedy, ak je aj samotný rebrík pekný - drevený. Moderný hliníkový by asi urobil dojem iba vtedy, ak by ste ho nastriekali nejakou zaujímavou farbou.

Viac tipov nájdete v našej fotogalérii.

 
Autor: Nonka
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Malá spálňa: Majte v nej systém aj štýl!
Nonka