Milovníci farieb pozor! Tento byt v Sao Paule si vás získa!

06.05.2018
Interiér

Vlastníkom tohto krásneho, veselého bytu je Marcos Proenca, prestížna postavička v kaderníckom svete brazílskeho veľkomesta. Pracoval s takými veľkými menami ako sú krásky Naomi Campbell či Gisele Bündchen a jeho štýl sa nedá zaprieť.

7fotiek
Excentrický majiteľ túžil po niečom naozaj luxusnom a štýlovom. Posúďte sami, či sa to dizajnérovi podarilo. Autor: elledecor.com

Krásny duplex sa nachádza v malom bytovom dome blízko centra mesta. O jeho celkový prerod sa postaral interiérový dizajnér Fabrizio Rollo, ktorý chcel poňať tradičnosť prvkov z nového uhla pohľadu a tak vznikol interiér, v ktorom sa ideálne kombinuje klasika s nadčasovosťou. Sám majiteľ bytu túžil po niečom luxusnom, keďže jeho klientmi sú samé zvučné mená a aj po tom, aby návštevníci jeho bytu ohromila energia krásneho, charizmatického priestoru.

Prečítajte si aj o ďalšom byte s pôsobivými farebnými akcentmi

Prestížny dizajnér sa vyjadril, že ten správny dizajn nie je o drahých kúskoch, ale o dokonalosti v ich zladení a po tom, ako spolu s majiteľom zistili, že obľúbená farba oboch je svetlá modrá, práca išla od ruky. Snáď najväčšou zmenou bolo zväčšenie obývacej miestnosti takmer o tri krát, pretože stena medzi ňou a jednou zo spální išla preč a terasa sa uzavrela, takže z nej pohodlne mohla vzniknúť kuchyňa.

Majiteľ si svoj nový byt pochvaľuje aj napriek risku, ktorý podstúpil, keď svojmu dizajnérovi ponúkol budget a zo svojho starého bývania sem nepriniesol ani jedinú vec. Interiér v sebe spája šmrnc starého Hollywoodu, lásku Marcosa ku cestovaniu, jeho obľúbené farby, atmosféru historických kúskov a spojenie štýlov niekoľkých kultúr. Nech sa páči, pokochajte sa.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
Milovníci farieb pozor! Tento byt v Sao Paule si vás získa!Milovníci farieb pozor! Tento byt v Sao Paule si vás získa!Milovníci farieb pozor! Tento byt v Sao Paule si vás získa!Milovníci farieb pozor! Tento byt v Sao Paule si vás získa!
 
7fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Milovníci farieb pozor! Tento byt v Sao Paule si vás získa!
ma/ipeknebyvanie.sk