Máte radi modernú klasiku? Inšpirujte sa

01.04.2013
Interiér

Aj odborníci na klasický štýl vedia ako prilákať nových priaznivcov. Nový druh klasiky predstavila na tohtoročnej medzinárodnej výstave nábytku v Kolíne aj svetoznáma značka reprezentujúca klasický štýl-SELVA.

Nová kolekcia Marilyn úspešne pokračuje v línii klasického moderného štýlu. Úspech zožali aj novinky: Mirabeau modulárna stena, kolekcia Vendôme, nová kolekcia textílií a samozrejme niekoľko samostatných kúskov. Inšpirujúca bola aj samotná koncepcia stánku.

Marilyn nezaujal iba dizajnom, ale aj funkčnosťou. Nové dekoratívne spracovanie vnútorných častí, ale aj nové kovanie, dokazuje posun vpred k novým technológiám. Dobrá odozva bola aj na nové otváravý mechanizmus pri obľúbenom písacom stolíku Louis Philippe.

Novú intímnu atmosféru priniesla stenová zostava Mirabeau. Pôvodná koncepcia kolekcie Epoca by Selva sa ujala aj v obývacích miestnostiach.

Priestor na konci expozície bol špeciálne venovaný kolekcii Vendôme, novinka z línie Philipp Selva Home line. Prvýkrát sa objavila na „ Salone di Milano“ v 2011. Vďaka rozsiahlej expozícii sa mohol predviesť aj prémiový rad Philipp Selva Home line, ktorý sa teší popularite hlavne v zahraničí.

Selva potvrdila svoje smerovanie k modernej klasike nielen v nábytku, ale aj v textíliách. 130 poťahových látok dáva zákazníkom možnosť veľkého počtu variácií. Dekorácie stánku sa niesli takisto v módnych farbách, napríklad aj v podobe pestrofarebného hadíka na stenách. Interiéri boli elegantne doplnené o vázy a lampy, všetko perfektne zladené s nábytkom.

 

 
Autor: Edita JANÍKOVÁ
Fotogaléria
Máte radi modernú klasiku? Inšpirujte saMáte radi modernú klasiku? Inšpirujte saMáte radi modernú klasiku? Inšpirujte saMáte radi modernú klasiku? Inšpirujte sa
 
7fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Máte radi modernú klasiku? Inšpirujte sa
Edita JANÍKOVÁ